Pekao S.A. kredyt gotówkowy

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Strona Główna » Kredyty Gotówkowe » Banki – kredyty gotówkowe » Pekao S.A. kredyt gotówkowy

 

Warunki kredytu gotówkowego Bank Pekao S.A.:

Oprocentowanie oprocentowanie zmienne 11,45% w stosunku rocznym
RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) 12,04%
Kwota od 1000 zł do 250 000 zł
Okres spłaty od 12 do 120 miesięcy
Wniosek online do 7 000 zł

Złóż wniosek o pożyczkę w Pekao

Kredyt gotówkowy w Pekao S.A. to prosty sposób na zdobycie funduszy na dowolny cel – od zepsutej lodówki po egzotyczne wakacje. Jak warunki pożyczki w Pekao S.A. prezentują się na tle ofert innych banków? Analizujemy warunki kredytu w tym banku i wskazujemy jego mocne i słabe strony. Dowiedz się, czego możesz się spodziewać!

Pożyczka gotówkowa Pekao S.A.: Podstawowe informacje

W banku Pekao S.A. możesz zaciągnąć pożyczkę na kwotę od 1000 zł do 250 000 zł. Na spłatę zobowiązania masz co najmniej 12 miesięcy, ale raty można rozłożyć nawet na 10 lat (120 miesięcy). Do tego, nawet jeżeli nie jesteś klientem banku, możesz złożyć wniosek o pożyczkę online – bez wychodzenia z domu.

Kredyt gotówkowy w Pekao S.A. jest objęty prowizją 0%, co oznacza, że nie zapłacisz za udzielenie pożyczki. Oczywiście na koszt kredytu wpływ będą miały przede wszystkim odsetki (w tym przypadku oprocentowanie zmienne – 11,45% w skali roku) oraz inne koszty, takie jak ubezpieczenie na życie czy zdrowie.

➡ Sprawdź ranking kredytów gotówkowych.

Oferta Pekao S.A.

Ile kosztuje kredyt gotówkowy w Pekao S.A.?

Ile będzie Cię kosztował kredyt gotówkowy w banku Pekao S.A.? W tym banku pożyczka objęta jest oprocentowaniem zmiennym – 11,45% w ujęciu rocznym. Kredyt ze zmiennym oprocentowaniem bazuje na obowiązujących stopach procentowych. W związku z tym wysokość raty może ulegać zmianie w zależności od decyzji Rady Polityki Pieniężnej. Taki rodzaj oprocentowania wiąże się z większym ryzykiem, ale może przynieść większe korzyści finansowe w długim okresie czasu.

Dla przykładu, jeżeli weźmiesz kredyt w Pekao S.A. na 10 000 zł z 24-miesięcznym okresem spłaty, rata wyniesie Cię około 468 zł miesięcznie, a koszt pożyczki – około 1236 zł. Trzeba pamiętać, że oprócz odsetek bank może naliczać też inne dodatkowe opłaty jak ubezpieczenie do pożyczki gotówkowej. Jest ono dobrowolne, jednak warto pomyśleć o zabezpieczeniu siebie i swoich bliskich na wypadek różnych nieplanowanych wydarzeń. Składka doliczane jest wtedy do kwoty pożyczki.

Przykład reprezentatywny

RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 12,04% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 2 341 zł, pożyczka zaciągnięta na 24 miesięcy, oprocentowanie zmienne 11,45% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 289,36 zł (w tym: odsetki 289,36 zł), całkowita kwota do zapłaty 2 630,36 zł, płatna w 23 ratach miesięcznych po 109,60 zł, 24 rata wyrównująca 109,56 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 2 341 zł.Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 27.07.2023 r.

Kredyt gotówkowy: Wniosek w Pekao przez Internet

W Pekao S.A. o pożyczkę gotówkową mogą ubiegać się zarówno klienci banku, jak i osoby, które nie miały z nim do tej pory nic wspólnego. Oczywiście kredyt mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

Wniosek o kredyt można bez problemu złożyć online lub w oddziale banku. Pożyczkę dostaniesz nawet bez wychodzenia z domu! Nowi klienci przez Internet dostaną maksymalnie 7000 zł kredytu. Natomiast, jeżeli masz już konto w banku Pekao S.A. bez problemu zawnioskujesz nawet o 250 000 zł. Pożyczkę możesz wziąć za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej.

Kredyt gotówkowy w Pekao S.A.: Podsumowanie

Pekao umożliwia klientom bezproblemowe uzyskanie potrzebnych środków finansowych na dowolny cel. Bank pożycza kwoty od 1000 do 250 000 zł. Okres spłaty może wynieść od roku do nawet 10 lat, co daje klientom szeroki zakres możliwości dostosowania kredytu do swoich potrzeb. Mocne strony pożyczki w Pekao S.A. to elastyczność w zakresie kwoty i okresu spłaty, a także możliwość składania wniosku online. Dodatkowo, przykład reprezentatywny RRSO jest stosunkowo atrakcyjny.

Kredyt jest dostępny zarówno dla klientów banku, jak i nowych klientów, choć ci drudzy mogą otrzymać maksymalnie 7000 zł przez internet. Warto zwrócić uwagę na elastyczność oferty Pekao S.A., ale także świadomie podejść do ryzyka związanego ze zmiennym oprocentowaniem.

5/5 - (5 votes)