Vindicat – windykacja online

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Strona Główna » Windykacja Online – Ranking Firm » Firmy Windykacyjne – Recenzje i Opinie » Vindicat – windykacja online

 

Vindicat windykacja online - logo

Problem z odzyskiwaniem należności dotyczy wielu polskich przedsiębiorców. Co gorsza, wiele działań mających na celu nakłonienie kontrahentów do zapłaty zaległych faktur, jest po prostu nieskuteczna. Przedsiębiorcy nie zawsze wiedzą, jak mogą dochodzić swoich należności, a do tego nie mają na to czasu. Jeśli i Ty znajdujesz się w takiej sytuacji, wypróbuj narzędzie do samodzielnej windykacji online Vindicat. Na czym polega działanie tej platformy? Jakie korzyści przynosi przedsiębiorcom? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule.

 

Vindicat – windykacja online

Vindicat to platforma internetowa do samodzielnej windykacji online. Korzystając z tej usługi, przedsiębiorcy uzyskują dostęp do różnego rodzaju narzędzi, spersonalizowanych dokumentów i eksperckiej wiedzy z zakresu odzyskiwania należności. Dzięki temu mogą krok po kroku dochodzić spłaty długów, postępując zgodnie ze sprawdzonymi scenariuszami postepowania, opracowanymi przez Vindicat.

 

Oferta Vindicat

Oferta Vindicat składa się z 4 różnych pakietów, które przedsiębiorcy mogą wybierać w zależności od potrzeb. Są to:

  • prewencja,
  • postępowanie polubowne,
  • postępowanie sądowe,
  • postepowanie egzekucyjne.

W ramach prewencji dostępne są takie usługi jak: darmowa pieczęć prewencyjna, przypomnienia o zbliżających się i przeterminowanych płatnościach czy raport BIG InfoMonitor dotyczący wiarygodności kontrahentów.

Postepowanie polubowne obejmuje takie czynności jak: negocjacje online z dłużnikiem, wezwania do zapłaty, wniosek o ustalenie danych dłużnika, giełda długów, wpis do BIG InfoMonitor.

Postępowanie sądowe polega z kolei na pozwach do sądu i e-sądu oraz wnioskach o nadanie klauzuli wykonalności.

Natomiast postępowanie egzekucyjne to wnioski o wszczęcie postępowania, egzekucję z majątku dłużnika, udzielenie informacji oraz zawieszenie lub umorzenie postępowania.

 

Korzyści z korzystania windykacji online w wydaniu Vindicat

Decydując się na korzystanie z platformy do samodzielnej windykacji online Vindicat, możesz liczyć na następujące korzyści.

Przede wszystkim Vindicat udostępnia swoim klientom wiele narzędzi, które pomagają w odzyskiwaniu długów. Są to m.in. gotowe wezwania do zapłaty, negocjacje online, giełda długów, gotowe pozwy do sądu oraz automatyczne wpisy do BIG InfoMonitor.

To oczywiście nie wszystko. Vindicat oferuje także gotowe scenariusze windykacji, dzięki którym krok po kroku podejmujesz działania, które przybliżają ci do samodzielnego odzyskania należności.

Decydując się na Vindicat, oszczędzasz zarówno czas, jak i pieniądze. Wystarczy, że zalogujesz się na platformie, by za pomocą kilku kliknięć, automatycznie wypełnić i wysłać pisma czy SMS-y do kontrahentów, którzy spóźniają się z rozliczaniem faktury.

Co ważne, Vindicat pomaga przedsiębiorcom, którzy mają problem z odzyskaniem nawet stosunkowo niewielkich kwot.

Poza tym zawsze możesz liczyć na profesjonalne wsparcie zespołu prawników, którzy współpracują z Vindicat. Jeśli tylko Twoja sprawa wydaje się bardziej skomplikowana, dział prawny podpowie Ci, jakie masz możliwości działania.

 

Cena usług Vindicat

Usługa Vindicat opiera się na rozliczeniu prowizyjnym od sukcesu czyli tzw. success fee. Jeśli proces windykacji nie zakończy się sukces za usługę nie zapłacisz ani grosza. Natomiast w przypadku gdy odzyskasz pieniądze z windykowanych za pośrednictwem Vidicat należności, prowizja za sukces wyniesie 6% od odzyskanej kwoty.

 

Opinie o windykacji Vindicat

Przedsiębiorcy korzystający z usługi samodzielnej windykacji online Vindicat podkreślają, że jest to ogromne ułatwienie w przypadku konieczności monitorowania i odzyskiwania należności. Sama obsługa platformy internetowej jest bardzo intuicyjna, a sporządzenie potrzebnych dokumentów zajmuje dosłownie kilka chwil.

Wielu klientów Vinicat podkreśla, że korzystanie z tej usługi jest o wiele bardziej skuteczne niż próby odzyskania należności podejmowane na własną rękę. A jako że firma windykacyjna przygotowała gotowe scenariusze skutecznego działanie, przedsiębiorca nie musi działać na oślep.

 

Vindicat – podsumowanie

Korzystanie z internetowych programów do windykacji, takich jak Vindicat, staje się coraz bardziej popularne wśród przedsiębiorców. Dzięki usłudze samodzielnej windykacji online są oni w stanie skutecznie odzyskiwać należności bez ponoszenia z tego tytułu wysokich kosztów. Profesjonalne wsparcie prawników, gotowe scenariusze działania oraz pomoc przy załatwianiu niezbędnych formalności sprawiają, że odzyskiwanie należności jest nie tylko dużo prostsze, ale przede wszystkim skuteczne, a przedsiębiorcy nie są pozostawieni sami sobie.

 

Sprawdź  nasz Ranking Firm Windykacyjnych i przekonaj się jak Vindicat wypada w porównaniu z innymi firmami windykacyjnymi