Idea Getin Leasing

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Strona Główna » Leasing – Ranking Ofert » Firmy Leasingowe – Opinie i Recenzje » Idea Getin Leasing

 

logo firmy leasingowej Idea Getin Leasing

Planujesz zakup sprzętu lub pojazdów dla firmy? A może chcesz zainwestować w fotowoltaikę i zmniejszyć rachunki za prąd? Jeśli nie dysponujesz wystarczającą kwotą, możesz skorzystać z zewnętrznych źródeł finansowania. Jednym z nich jest Idea Getin Leasing – pożyczki leasingowe i leasing dla firm.

Skorzystaj z leasingu

Czym jest Idea Getin Leasing?

Idea Getin Leasing powstała z połączenia dwóch podmiotów: Idea Leasing S.A. oraz Getin Leasing S.A. Ponad 20 lat doświadczenia na rynku finansowym sprawia, że spółka doskonale rozumie problemy polskich przedsiębiorców. Z jej usług korzystają firmy z sektora MŚP, które potrzebują wsparcia w finansowaniu maszyn, pojazdów, urządzeń i rozmaitych sprzętów niezbędnych do prowadzenia oraz rozwijania biznesu.

Idea Getin Leasing oferuje szereg rozwiązań, dzięki którym zarówno mikroprzedsiębiorca z krótkim stażem, jak i średnia firma z wieloletnią praktyką sfinansuje zakup firmowych maszyn budowlanych, sprzętów firmowych czy pojazdów do transportu ciężkiego. Jeśli nie chcesz sięgać po własne oszczędności lub zaciągać kredytu w banku, to właśnie leasing pozwoli Ci na dalszy rozwój działalności i podniesienie jakości usług.

Idea Getin Leasing – opinie i nagrody

Liczne branżowe tytuły potwierdzają, że warto dołączyć do ponad 120 000 klientów Idea Getin Leasing.

 • Sześciokrotny zdobywca tytułu „Firma Przyjazna Klientowi”, przyznawanego na podstawie niezależnych badań satysfakcji klientów.
 • Wyróżnienie „Perły Polskiego Leasingu” w raporcie Gazety Finansowej za dostosowywanie oferty do potrzeb klientów i zmian na rynku.
 • Oznaczenie „Najlepsi 2021” od Oferteo za pozytywne opinie, w których podkreślano sprawną obsługę, korzystną ofertę cenową z niskim oprocentowaniem, możliwość negocjacji i ograniczenie formalności.

 

Jaki leasing oferuje Idea Getin Leasing?

Dzięki szerokiej ofercie leasingowej Idea Getin Leasing możesz sfinansować:

 • samochody osobowe, dostawcze, kampery, motocykle, quady,
 • pojazdy do transportu ciężkiego,
 • maszyny rolnicze i budowlane,
 • urządzenia produkcyjne i linie technologiczne,
 • fotowoltaikę,
 • sprzęt kosmetyczny i medyczny,
 • sprzęt IT i wyposażenie biura,
 • łodzie i jachty.
Finansowanie sprzętów w Idea Getin Leasing

Finansowanie maszyn, pojazdów i sprzętów w Idea Getin Leasing. Źródło: ideagetinleasing.pl

Klienci Idea Getin Leasing mogą liczyć nie tylko na finansowanie nowych lub używanych sprzętów na konkurencyjnych warunkach, ale także na uproszczone procedury, w ramach których leasingodawca niezwłocznie analizuje wnioski i podejmuje decyzje – nawet do 24 h. Wysoka jakość obsługi przekłada się na partnerskie relacje, w tym indywidualne uzgodnienie wysokości rat.

Leasingobiorcy mogą zaoszczędzić na opłacie wstępnej, która jest dostępna już od 0%. Ponadto zyskują dostęp do szeregu produktów dodatkowych – w tym pożyczki leasingowej, ubezpieczeń (np. GAP na wypadek szkody całkowitej) i systemów od Gannet Guard Systems, które zabezpieczają mienie na wypadek kradzieży.

 • GanDNA – polega na znakowaniu mienia sensorami, lakierem UV i naklejką w ramach szybkiej identyfikacji właściciela i prewencji przed kradzieżą. Jeżeli salon kosmetyczny zostanie splądrowany, a włamywacze podejmą próbę sprzedaży sprzętu, niewidoczne na pierwszy rzut oka identyfikatory ułatwią udowodnienie, że urządzenia zostały skradzione.
 • GanTrack Gold – to rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców obawiających się kradzieży leasingowanych pojazdów. Uśpiony lokalizator jest niemożliwy do wykrycia przez złodziei i nie poddaje się zagłuszarkom – zostaje aktywowany dopiero po zgłoszeniu kradzieży. Określa lokalizację pojazdu z dokładnością do 3 cm, nawet na parkingu podziemnym.

 

Szukasz najlepszego leasingu? Sprawdź nasz

Ranking Ofert Leasingu

BNP Paribas logo
🥇 Arval (Grupa BNP Paribas)
- Najem długoterminowy dla firm
4.7/5
leasing EFL Credit Agricole
🥈 EFL Grupa Credit Agricole - Leasing
- Leasing
4.7/5
🥉 mLeasing
- Leasing oraz oferty poleasingowe
4.7/5

➡ Sprawdź także pełny Ranking Firm Leasingowych.

 

Rodzaje leasingu w Idea Getin Leasing

Idea Getin Leasing oferuje leasing operacyjny, leasing finansowy i pożyczkę leasingową. Klienci zainteresowani finansowaniem samochodów osobowych i samochodów dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej poniżej 3,5 t mogą skorzystać także z leasingu z serwisem, w ramach którego Centrum Obsługi Klienta organizuje m.in. przegląd gwarancyjny, naprawy serwisowe czy likwidację szkody.

Leasing dla firm na samochody osobowe i dostawcze

Pojazdy finansowane w Idea Getin Leasing

Pojazdy finansowane w Idea Getin Leasing. Źródło: ideagetinleasing.pl

Ta oferta leasingowa przeznaczona jest dla przedsiębiorców, którzy chcą sfinansować zakup pojazdu osobowego lub dostawczego o dopuszczalnej masie całkowitej poniżej 3,5 tony. W tym przypadku umowa leasingowa obowiązuje od 24 do 60 miesięcy, a przebieg pojazdu wynosi minimum 20 000 km i maksimum 250 000 km w okresie umowy. Jeżeli wartość samochodu nie przekracza 150 000 zł, leasingodawca nie wymaga uiszczenia opłaty wstępnej.

W ramach leasingu samochodów osobowych i dostawczych przedsiębiorca może liczyć na stałe koszty serwisu, bezpłatne auto po szkodzie, a także możliwość wykupu samochodu po zakończeniu umowy.

Leasing dla firm na transport ciężki

Idea Getin Leasing dla przedsiębiorców zajmujących się transportem ciężkim polega na finansowaniu:

 • pojazdów ciężarowych powyżej 3,5 tony,
 • ciągników siodłowych,
 • naczep i przyczep,
 • specjalistycznych środków transportu,
 • autobusów.

Umowę leasingu na transport ciężki podpisuje się na minimum 6 miesięcy i maksymalnie 72 miesiące. Przedsiębiorca może skorzystać z jednej z dwóch promocji: opłaty wstępnej od 5% lub obniżki pierwszych 4 rat. Finansowanie jest dostępne w euro i złotych. Idea Getin Leasing współpracuje z firmami transportowymi, które działają na rynku nawet krócej niż 12 miesięcy. Decyzja jest podejmowana na podstawie analizy danych w BIK-u (Biurze Informacji Kredytowej) i/lub licencji transportowej.

Leasing dla firm na maszyny rolnicze

Oferta leasingu na maszyny rolnicze jest przeznaczona dla właścicieli gospodarstw rolnych i obejmuje m.in.:

 • ciągniki rolnicze,
 • kombajny zbożowe,
 • ładowarki,
 • przyczepy rolnicze,
 • maszyny zielonkowe i uprawowe,
 • linie do sortowania i pakowania.

Umowa z Idea Getin Leasing trwa do 120 miesięcy. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z opłaty wstępnej zaczynającej się od 0% i sfinansować zakup maszyn w złotych lub euro. Ponadto leasingobiorca może spłacać kapitał dwa razy w roku.

Leasing dla firm na maszyny budowlane

Finansowanie maszyn budowlanych w Idea Getin Leasing

Finansowanie maszyn budowlanych w Idea Getin Leasing. Źródło: ideagetinleasing.pl

Nie ma znaczenia, czy chcesz wyposażyć firmę w nowe maszyny, czy używane. Idea Getin Leasing finansuje zakup m.in.:

 • koparek,
 • ładowarek,
 • wozideł,
 • spycharek,
 • maszyn drogowych,
 • wózków widłowych.

Przedsiębiorca podpisuje umowę na okres od 6 do 72 miesięcy. Opłata wstępna zaczyna się od 0%.

Leasing dla firm na urządzenia produkcyjne

Idea Getin Leasing finansuje maszyny i urządzenia w parkach maszynowych, bez których nie mogłoby funkcjonować wiele biznesów. Oferta jest przeznaczona dla przedsiębiorców kupujących m.in.:

 • maszyny do obróbki drewna, metalu, tworzyw,
 • urządzenia cukiernicze, gastronomiczne, piekarnicze
 • maszyny drukarskie i poligraficzne,
 • urządzenia biurowe,
 • urządzenia dla techniki pojazdowej,
 • technologie związane z gospodarką komunalną.

Umowa jest podpisywana na maksymalnie 120 miesięcy.

Leasing dla firm na fotowoltaikę

Leasing na fotowoltaikę jest przeznaczony dla przedsiębiorstw, które chcą zmniejszyć rachunki za zużycie energii elektrycznej, korzystając z jej odnawialnych źródeł. Idea Getin Leasing podpisuje umowę na maksymalnie 84 miesiące. Minimalna opłata wstępna wynosi 5%.

Leasing dla firm na sprzęt medyczny i kosmetyczny

W ramach leasingu na sprzęt medyczny leasingobiorca może sfinansować zakup m.in.:

 • urządzeń diagnostycznych, stomatologicznych, protetycznych, ultrasonograficznych,
 • sprzętu laboratoryjnego, okulistycznego, optycznego,
 • wyposażenia aptek, lecznicy weterynaryjnej, ośrodka rehabilitacyjnego.

Leasing sprzętu kosmetycznego, m.in. laserów, urządzeń do kształtowania sylwetki, jest dostępny dla kosmetologów z zarejestrowaną działalnością. Umowa leasingowa może obowiązywać od 6 do 96 miesięcy, a opłata wstępna zaczyna się od 0%. Dzięki uproszczonej procedurze leasingowania sprzętu potrzebujesz tylko potwierdzeń uprawnień zawodowych i dokumentów rejestrowych firmy.

Marine Leasing, czyli finansowanie jachtów i łodzi motorowych

Finansowanie jachtów w Idea Getin Leasing

Finansowanie jachtów w Idea Getin Leasing. Źródło: ideagetinleasing.pl

Przedsiębiorcy zainteresowani sfinansowaniem zakupu jachtów motorowych i żaglowych, których długość kadłuba nie przekracza 24 m, mogą podpisać umowę z ratami degresywnymi, równymi lub sezonowymi na maksymalnie 72 miesiące. Musisz dysponować wkładem własnym w wysokości 10%. Oferta wyróżnia się brakiem prowizji i opłaty przygotowawczej. Leasingodawca finansuje m.in. jachty do sportów wyczynowych i specjalistyczne jednostki, konstruowane na specjalne zamówienie.

Leasing na kampery i przyczepy kempingowe

Chcesz sfinansować kampera i przyczepę? Jeżeli wybierzesz leasing operacyjny, nie poniesiesz kosztów rejestracji. Oferta Idea Getin Leasing jest rekomendowana przez Polską Grupę Caravaningową. W ramach programu „Wolność podróżowania” otrzymujesz darmową kartę hotelową Travel Card, zapewniającą bezpłatne noclegi w ponad 1200 hotelach w 17 europejskich krajach przez 12 miesięcy.

 

Być może zainteresują Cię także inne produkty finansowe Idea Banku:

4.3/5 - (6 votes)