mLeasing

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Strona Główna » Leasing – Ranking Ofert » Firmy Leasingowe – Opinie i Recenzje » mLeasing

 

mLeasing logo

Rozglądasz się za najlepszą firmą leasingową? Przyznamy, że nie jest to najłatwiejsze zadanie, biorąc pod uwagę liczbę leasingodawców, obecnych na polskim rynku. Jeśli jednak szukasz firmy leasingowej o bogatym doświadczeniu, za którą stoi solidna i sprawdzona instytucja finansowa, przyjrzyj się bliżej ofercie leasingu dla firm od mLeasing.

Skorzystaj z leasingu

Jakie usługi oferuje mLeasing?

mLeasing to leasingodawca, który wyróżnia się na rynku szeroką ofertą leasingową przeznaczoną dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji. Firma leasingowa umożliwia skorzystanie z takich usług jak:

 • leasing finansowy (kapitałowy),
 • leasing operacyjny (bieżący),
 • pożyczka leasingowa,
 • wynajem długoterminowy,
 • zarządzanie i wynajem flot.

Do tego mLeasing prowadzi aukcję samochodów poleasingowych, dzięki którym możesz w atrakcyjnej cenie zakupić sprawdzone auto w dobrym stanie. Dodajmy jeszcze, że leasingodawca umożliwia finansowanie zarówno w złotówkach, jak i w euro.

Jak widzisz, każdy przedsiębiorca będzie w stanie znaleźć w mLeasing ofertę skrojoną pod własne potrzeby. Szczególnie że wybór przedmiotów, które jest w stanie sfinansować ten leasingodawca, jest naprawdę duży. Na liście tej znajdą się m.in.:

 • pojazdy osobowe i ciężarowe,
 • maszyny i urządzenia,
 • finansowanie dla branży medycznej,
 • sprzęt IT,
 • nieruchomości,
 • fotowoltaika.

Dodajmy do tego, że leasingodawca zapewnia finansowanie zarówno przedmiotów nowych, jak i używanych. Przyjrzyjmy się zatem szczegółom oferty leasingu od mLeasing.

 

Szukasz najlepszego leasingu? Sprawdź nasz

Ranking Ofert Leasingu

BNP Paribas logo
🥇 Arval (Grupa BNP Paribas)
- Najem długoterminowy dla firm
4.7/5
leasing EFL Credit Agricole
🥈 EFL Grupa Credit Agricole - Leasing
- Leasing
4.7/5
🥉 mLeasing
- Leasing oraz oferty poleasingowe
4.7/5

 

Leasing pojazdów od mLeasing

W ramach leasingu pojazdów mLeasing zapewnia finansowanie:

 • samochodów osobowych i ciężarowych do 3,5 t,
 • motocykli,
 • samochodów ciężarowych powyżej 3,5 t,
 • ciągników i naczep.

W przypadku samochodów osobowych opłata własna zaczyna się od 0%, a okres leasingowy wynosi od 6 do 72 miesięcy. Z oferty mogą skorzystać firmy już od pierwszego dnia działalności. A przy pojazdach o wartości do 100 000 zł netto obowiązuje uproszczona procedura, dzięki czemu cały proces trwa szybciej. Z kolei w przypadku motocykli opłata wstępna zaczyna się od 20%, a okres leasingowania trwa do 60 miesięcy.

Natomiast przy samochodach ciężarowych powyżej 3,5 t oraz ciągnikach i naczepach finansowanie ze strony mLeasing wynosi do 100% wartości leasingowanego pojazdu. Uproszczona procedura obowiązuje przy leasingu do kwoty 3 000 000 zł. Do tego mLeasing zapewnia elastyczny harmonogram spłaty rat leasingowych, z uwzględnieniem specyfiki działalności danej firmy i sezonowości przychodów.

➡ Szukasz najlepszego leasingodawcy ze stolicy? Sprawdź ranking ofert leasingu w Warszawie.

 

Leasing maszyn i urządzeń

Przy leasingu maszyn i urządzeń mLeasing oferuje finansowanie do 100% wartości przedmiotu leasingu bez konieczności wnoszenia opłaty własnej. Uproszczone procedury finansowania dotyczą maszyn i urządzeń o wartości do 3 000 000 zł.

Dodajmy jeszcze, że na ofertę mLeasing powinny zwrócić uwagę przede wszystkim firmy z branży budowlanej. Wszystko dlatego, że leasingodawca oferuje karencję w spłacie kapitału do momentu instalacji i rozruchu leasingowanego urządzenia.

 

Na czym polega finansowanie dla branży medycznej od mLeasing?

Z oferty leasingu dla branży medycznej mogą skorzystać m.in.:

 • praktyki lekarskie i NZOZ-y,
 • stomatolodzy i protetycy,
 • gabinety weterynaryjne,
 • optycy,
 • rehabilitanci i fizjoterapeuci,
 • gabinety medycyny estetycznej i kosmetologii.

W ramach finansowania można zakupić nowe i używane urządzenia medyczne, takie jak: tomografy, sprzęt do USG i RTG, rezonans magnetyczny, mammograf, endoskop, lasery medyczne, przyrządy okulistyczne i stomatologiczne, a także sprzęt do rehabilitacji.
Dodajmy jeszcze, że finansowanie do kwoty w wysokości 500 000 zł odbywa się na podstawie uproszczonego wniosku.

 

Leasing sprzętu IT w mLeasing

W przypadku sprzętu IT mLeasing zapewnia finansowanie do 100% wartości leasingowanych przedmiotów, a umowa leasingowa może zostać zawarta na okres do 48 miesięcy.

 

Leasing na fotowoltaikę

Przy finansowaniu zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej również możesz liczyć na uproszczone procedury. Opłata wstępna zaczyna się od 10% wartości inwestycji, a okres finansowania może wynieść do 72 miesięcy.

➡ Sprawdź kiedy warto skorzystać z leasingu na fotowoltaikę.

 

Leasing nieruchomości

W przypadku nieruchomości mLeasing przygotował ofertę leasingu zwrotnego. To najlepsze rozwiązanie dla firm, które potrzebują gotówki, ale nie chcą całkowicie wyprzedawać środków trwałych.

 

Czym jest mLeasing?

mLeasing to firma leasingowa działająca pod skrzydłami mBanku. Na rynku obecna jest już od ponad 30 lat. Poza samym leasingiem firma oferuje również ubezpieczenia przedmiotów leasingowych poprzez spółkę zależną Asekum Sp. z o.o. Poza tym mLeasing zakupił także spółkę LeaseLink, co umożliwiło poszerzenie oferty tego leasingodawcy o usługę leasingu na rynku e-commerce.

Która firma leasingowa jest najlepsza? Ta, która najlepiej wpisuje się w potrzeby i możliwości Twojej firmy. A szeroki wachlarz ofert mLeasing może sprawić, że znajdziesz u tego leasingodawcy dokładnie tego, czego wymagasz od leasingu.

 

Sprawdź także inne produkty finansowe z grupy mBank:

3/5 - (4 votes)