Dyrektor sprzedaży z Faktoria S.A. zmieniła drużynę. Teraz jest członkiem zarządu w e-Faktor

Dyrektor sprzedaży z Faktoria S.A. zmieniła drużynę. Teraz jest członkiem zarządu w e-Faktor

Magdalena Martynowska-Brewczak poinformowała, że rozpoczęła stałą współpracę z z eFaktor S.A. i Finea S.A. Jest

Z Faktorii do e-Faktora

„Moi Drodzy z wielką przyjemnością informuję, że od października rozpoczęłam nową przygodę z eFaktor S.A. i Finea S.A. Czuję, że rozpoczął się naprawdę wyjątkowy rozdział w moim zawodowym życiu. Wiem, że uczestnicząc w rozwoju najdynamiczniej rosnącej spółki faktoringowej będę mogła realizować największe zawodowe marzenia.” – napisała Magdalena Martynkowska-Brewczak we wpisie na platformie LinkedIn.

Tym samym była Dyrektor Sprzedaży Faktorii stała się członkiem zarządu firmy eFaktor. Z posta wynika jednak, że rozstała się z Faktorią w bardzo dobrych stosunkach. Dziękuje byłym współpracownikom i podkreśla dobrą atmosferę, która panowała w firmie. Można wnioskować, że decyzja o transferze miała charakter czysto biznesowy (a nie wynikała z wewnętrznych nieporozumień).

Faktoria i eFaktor: Czym różnią się te firmy?

Rynek usług faktoringowych ciągle rośnie. Coraz większa jest więc też konkurencja. Faktoria i eFaktor to jedne z wielu innych firm, oferujących rozwiązania, mające pomóc w zwiększeniu płynności finansowej firm.

Faktoria to spółka należąca do Grupy Nest Bank – pierwszy fintech bankowy, z szeroką paletą rozwiązań przyspieszających, odraczających i zabezpieczających płatności dla małych, średnich i większych firm. Firmę eFaktor wyróżnia bardzo atrakcyjna oferta dla średniej wielkości firm, szeroki zakres produktów i bardzo duża elastyczność. Firma oferuje między innymi faktoring eksportowy, faktoring z terminalem i faktoring odwrotny.

Zobacz nasz ranking firm faktoringowych i porównaj wszystkie oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *