Jak otrzymać premię do 1700 zł z Kontem Biznes od Credit Agricole?

Jak otrzymać premię do 1700 zł z Kontem Biznes od Credit Agricole?

mężczyzna w koszuli i krawiacie spoglądający znad okularów

Chciałbyś zmienić swoje konto dla firm na lepsze? W Credit Agricole możesz nie tylko korzystać
z Konta Biznes za darmo przez 12 miesięcy, ale i otrzymać dodatkową premię nawet do 1700 zł. A to wszystko dzięki specjalnej promocji dla przedsiębiorców. Sprawdź szczegóły oferty „Konto Biznes za 0 zł z PREMIĄ do 1700 zł” i przekonaj się, ile możesz dzięki niej zyskać. 

Na czym polega promocja w banku Credit Agricole?

Najnowsza oferta banku Credit Agricole, czyli „Konto Biznes za 0 zł z PREMIĄ do 1700 zł” skierowana jest do przedsiębiorców. Dzięki promocyjnym warunkom mogą oni korzystać z Konta Biznes za darmo przez 12 miesięcy. To jednak nie wszystko, ponieważ po spełnieniu dodatkowych wymagań każdy przedsiębiorca może uzyskać aż 1700 zł dodatkowej premii. Jak to zrobić?

Tutaj skorzystasz z promocji na konto firmowe w Credit Agricole.

 

Jak uzyskać premię do 1700 zł za Konto Biznes od Credit Agricole?

Premia w wysokości 1700 zł od banku Credit Agricole podzielona jest na kilka niezależnych od siebie części. Oznacza to, że możesz otrzymać:

 • 200 zł za otwarcie konta w aplikacji CA24 Otwórz Konto Biznes i wpływy w wysokości 3000 zł przez przynajmniej 6 miesięcy, 
 • 500 zł za aktywne korzystanie z konta i karty – czyli wpływy w wysokości 3000 zł i transakcje kartą
  o wartości co najmniej 300 zł przez 6 kolejnych miesięcy,
 • 500 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy w ciągu najbliższych 2 miesięcy oraz wpływy
  z transakcji w wysokości 500 zł przez 3 kolejne miesiące,
 • oraz 500 zł za odpisanie umowy kredytowej w ciągu najbliższych 6 miesięcy.

 

Dodajmy jeszcze, że promocja trwa do 30.09.2021 r. Poza tym obejmuje ona wszystkie pakiety Konta Biznes, czyli Solista, Sonata, Symfonia oraz pakiet Konto Agricole. Co ważne, aby skorzystać z najnowszej promocji należy wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych. Poza tym należy podpisać dokument „Potwierdzenie przystąpienia do promocji”.

Szukasz najlepszego rachunku bankowego dla swojej firmy? Koniecznie sprawdź nasze porównanie najlepszych kont firmowych.

 

Ile kosztuje Konto Biznes w Credit Agricole?

Za prowadzenie i korzystanie z konta firmowych banki zazwyczaj pobierają różne opłaty i prowizje. Jednak, jak już wspomnieliśmy, w ramach aktualnej promocji banku Credit Agricole za część z nich nie zapłacisz ani złotówki. I to aż przez kolejne 12 miesięcy korzystania z rachunku. Spójrzmy, jak wygląda to w praktyce:

 • prowadzenie konta dla firm – 0 zł,
 • przelewy Elixir w CA24 eBank i CA24 Mobile – 0 zł,  
 • wpłaty we wpłatomatach w placówkach banku – 0 zł.

 

Szukasz alternatywy wobec tradycyjnych banków? Zapoznaj się z ofertą Revolut Business.

Najnowsza promocja banku Credit Agricole to świetny powód, aby zmienić konto firmowe na nowe. Zwłaszcza że dzięki niej unikniesz opłat za korzystanie z konta przez co najbliższe 12 miesięcy. A do tego możesz zarobić do 1700 zł. Pamiętaj jednak, że z promocji „Konto Biznes za 0 zł z PREMIĄ do 1700 zł” możesz skorzystać jedynie do 30.09.2021. Zatem nie zwlekaj z podjęciem decyzji i skorzystaj z promocyjnej oferty już dziś.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *