Pekao Leasing

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Strona Główna » Leasing – Ranking Ofert » Firmy Leasingowe – Opinie i Recenzje » Pekao Leasing

 

logo firmy leasingowej Pekao Leasing

Firmowe zakupy to konieczna inwestycja, bez której Twój biznes nie będzie się rozwijać. Skąd masz jednak wziąć środki, aby regularnie modernizować sprzęt, urządzenia czy pojazdy, dzięki którym Twoja firma zarabia? Jeśli nie dysponujesz odpowiednimi oszczędnościami, możesz zdecydować się na zewnętrzne finansowanie. A jednym z najbardziej popularnych rozwiązań w takim przypadku jest leasing. Sprawdźmy zatem, jak wygląda oferta leasingowa od Pekao Leasing.

Skorzystaj z leasingu

Jaką ofertę dla przedsiębiorców ma Pekao Leasing?

W Pekao Leasing znajdziesz kompleksową ofertę leasingową. Dzięki temu możesz liczyć na sfinansowanie zakupu pojazdów, sprzętu, urządzeń produkcyjnych, a nawet fotowoltaiki. Poza tym Pekao Leasing ma specjalną ofertę dla lekarzy. Przyjrzyjmy się bliżej poszczególnym rodzajom leasingu od Pekao Leasing.

➡ Szukasz najlepszego leasingu? Sprawdź Ranking Firm Leasingowych.

 

Leasing pojazdów od Pekao Leasing

W Pekao Leasing możesz liczyć na finansowanie zarówno samochodów osobowych, jak i pojazdów należących do kategorii transportu ciężkiego. W obu przypadkach możesz wziąć w leasing auta nowe lub używane. Co ważne, wpłata wstępna zaczyna się już od 0%. Poza tym przy leasingu na transport ciężki finansowanie może być udzielone w złotówkach lub euro.

Dodajmy jeszcze, że z leasingu samochodów do 3,5 tony mogą skorzystać firmy, które dopiero wchodzą na rynek.
Poza usługą klasycznego leasingu, Pekao Leasing oferuje także usługę najmu długoterminowego. W tym przypadku rata jest niższa, a kosztami i obsługą eksploatacyjną samochodu zajmuje się firma wynajmująca, czyli Pekao Leasing.

 

Leasing maszyn i urządzeń

Leasing maszyn i urządzeń to rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą zmodernizować swoją firmę bez zamrażania kapitału. Również w przypadku tej usługi wpłata wstępna zaczyna się od 0%, a samo finansowanie rozliczane jest w złotówkach lub euro. Poza tym Pekao Leasing umożliwia przedsiębiorcom skorzystanie z uproszczonych procedur przy załatwianiu wszelkich formalności oraz dopasowanie struktury finansowania do potrzeb i możliwości firmy.

➡ Sprawdź także nasz artykuł o tym jak wybrać najlepszy leasing maszyn rolniczych.

 

Leasing nieruchomości

W ramach leasingu nieruchomości Pekao Leasing oferuje:

  • sfinansowanie zakupu nieruchomości,
  • zrefinansowanie posiadanych nieruchomości.

Dzięki tej usłudze przedsiębiorca może zoptymalizować długoterminowe koszty podatkowe oraz poprawić swoje wskaźniki finansowe poprzez uwolnienie zamrożonego kapitału.

 

Oferta leasingowa dla lekarzy od Pekao Leasing

W ramach oferty dla lekarzy Pekao Leasing pozwala na sfinansowanie wyposażenia m.in.:

  • gabinetów lekarskich i stomatologicznych,
  • aptek,
  • pracowni analitycznych,
  • pracowni optycznych,
  • praktyk rehabilitacyjnych i fizykoterapeutycznych,
  • praktyk pielęgniarskich,
  • gabinetów weterynaryjnych,
  • gabinetów kosmetologicznych.

Poza samym sprzętem medycznym w leasing można wziąć także sprzęt komputerowy czy samochód. Wszystko to w ramach uproszczonych procedur i formalności ograniczonych do niezbędnego minimum.

 

Leasing na fotowoltaikę od Pekao Leasing

Instalacja fotowoltaiczna pozwala uwolnić się od wysokich rachunków za prąd. Problem polega jednak na tym, że sama inwestycja w zakup i montaż paneli słonecznych jest kosztowna. Jednak dzięki finansowaniu fotowoltaiki poprzez leasing nawet niewielka firma może sobie na to pozwolić.

 

Dlaczego warto korzystać z leasingu od Pekao Leasing?

Przedsiębiorcy z chęcią sięgają po leasing, ponieważ mogą w ten sposób sfinansować niezbędne inwestycje bez nadwyrężania własnych oszczędności. Do tego leasing jest stosunkowo łatwo dostępny, szczególnie w porównaniu z kredytem dla firm. Dzięki temu z usługi tej mogą korzystać nawet niewielkie firmy, czy też takie, które dopiero weszły na rynek.

➡ Potrzebujesz fachowego doradztwa w wyborze leasingu? Sprawdź nasz ranking brokerów leasingu.

Poza tym załatwienie formalności związanych z leasingiem jest nieskomplikowane, a same procedury przebiegają szybko. Nie trzeba również przygotowywać obszernej dokumentacji. W ten sposób przedsiębiorcy szybko uzyskują dostęp do niezbędnego sprzętu czy pojazdów.
Dodajmy jeszcze, że leasing jest usługą bardzo elastyczną, dzięki czemu można dopasować ją do indywidualnych potrzeb danej firmy.

Jeśli planujesz zakup sprzętu lub pojazdów dla firmy, zastanów się, czy nie warto skorzystać z finansowania w ramach leasingu. Dzięki takim ofertom jak Pekao Leasing z pewnością znajdziesz rozwiązanie, które będzie korzystne dla Twojej firmy

 

Być może zainteresują Cię także inne produkty finansowe od Pekao:

 

Szukasz najlepszego leasingu? Sprawdź nasz

Ranking Ofert Leasingu

BNP Paribas logo
🥇 Arval (Grupa BNP Paribas)
- Najem długoterminowy dla firm
4.7/5
leasing EFL Credit Agricole
🥈 EFL Grupa Credit Agricole - Leasing
- Leasing
4.7/5
🥉 mLeasing
- Leasing oraz oferty poleasingowe
4.7/5
5/5 - (2 votes)