PEKAO – Kredyt dla firm

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Strona Główna » Kredyty Dla Firm – Ranking » Banki i Firmy Pożyczkowe – Recenzje » PEKAO – Kredyt dla firm

 

Pekao logo

Kredyt dla firm to dla wielu przedsiębiorców dodatkowe źródło finansowania bieżących wydatków oraz planowych inwestycji. Wiele banków ma w swojej ofercie kilka różnych rodzajów kredytów dla firm, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą wybrać ten, który najlepiej wpisuje się potrzeby finansowe ich firmy. Czy podobnie jest w przypadku kredytów dla firm w banku PEKAO?

 

Czy Bank PEKAO ma ofertę kredytów dla firm?

Bank PEKAO to jedna z największych instytucji finansowych w środkowo-wschodniej Europie. Jego początki sięgają 1929 roku, a od tego czasu bank dotarł do 17 krajów europejskich. To właśnie bank PEKAO uruchomił pierwszy bankomat w Polsce, wydał pierwszą kartę kredytową czy uruchomił biuro maklerskie w naszym kraju.

Z usług banku PEKAO korzystają klienci prywatni oraz firmy. I właśnie z myślą o klientach biznesowych, bank przygotował ofertę kredytów dla firm.

 

Rodzaje kredytów dla firm w banku PEKAO

Bank PEKAO posiada w swojej ofercie kilka różnych produktów kredytowych dla firm. Są to zarówno szybkie pożyczki do 300 000 zł, kredyty obrotowe i inwestycyjne, jak i kredyty dla profesjonalistów oraz limity kredytowe. Przyjrzyjmy się bliższej kilku podstawowym kredytom dla firm od PEKAO.

 

Zobacz, jak kredyt firmowy od Pekao wypada na tle innych ofert i sprawdź nasz

 

Ranking Kredytów Dla Firm

🥇 Alior Bank
- Kredyt dla firm

4.7/5

🥈 Pekao
- Finansowanie dla firm

4.6/5

🥉 Nest Bank
- BIZnest Kredyt dla firm

4.5/5

4. mBank
- Kredyt obrotowy

4.6/5
Getin Bank logo

5. Getin Bank
- Kredyt gotówkowy

4.7/5

6. Finea
- Sfinansuj koszty

4.4/5
Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy logo

7. KFP
- Pożyczka dla firm

4.4/5

eFaktor
- Faktoring Odwrotny

PragmaGO
- Zakupy Firmowe Na Raty

 

Pożyczki Przekorzystne Biznes

Pożyczka Przekorzystna Biznes to błyskawiczna pożyczka dla firm na dowolny cel. Mogą z niej skorzystać przedsiębiorcy, którzy funkcjonują na rynku od minimum 18 miesięcy i prowadzą uproszczoną księgowość. W ramach pożyczki Przekorzystnej Biznes firma może liczyć na dofinansowanie w wysokości do 300 000 zł. Okres spłaty wyniesie do 96 miesięcy.

Bank PEKAO stworzył także ofertę atrakcyjnej pożyczki Przekorzystnej Biznes dla Profesjonalistów, prowadzących działalność gospodarczą. W tym przypadku wysokość dofinansowania może wynieść od 25 000 do 400 000 zł. Pożyczkobiorca może przeznaczyć kwotę na dowolny cel, o ile wiąże się on z prowadzoną przez niego działalnością. Poza tym, z uzyskanych środków można spłacić dotychczasowe zobowiązania kredytowe. Do otrzymania pożyczki Przekorzystnej Biznes dla Profesjonalistów niepotrzebne są zabezpieczenia rzeczowe czy zaświadczenia z ZUS i urzędu skarbowego. Bankowi w zupełności wystarczy wyciąg z konta firmowego (sprawdź nasz ranking kont firmowych), na którym udokumentowane są wpłaty z tytułu podatków i ubezpieczeń społecznych.

 

Kredyt obrotowy dla przedsiębiorców od PEKAO

Bank PEKAO oferuje swoim klientom kredyt obrotowy dla firm, zarówno w wersji odnawialnej, jak i nieodnawialnej. Służy on do zachowania płynności finansowej firmy. Korzystanie z kredytu obrotowego dla firm w banku PEKAO może mieć jednorazową lub wielokrotną formę. W tym pierwszym przypadku przedsiębiorca przeznacza otrzymany kredyt dla firm na sfinansowanie jednej transakcji, a w drugim na różne płatności, wynikające z potrzeb firmy.

Kredyt obrotowy dla firm w banku PEKAO można otrzymać zarówno w złotówkach, jak i innej walucie. Okres kredytowanie wynosi standardowo 1 rok, ale może po indywidualnych ustaleniach może zostać od razu wydłużony do 3 lat. Poza tym bank wykazuje elastyczne podejście do przedsiębiorców, dzięki czemu wiele warunków umowy można dopasować do specyfiki firmy, a wszelkie formalności ograniczone są do niezbędnego minimum.

 

Kredyt inwestycyjny dla przedsiębiorców od PEKAO

W banku PEKAO przedsiębiorcy mogą starać się także o uzyskanie kredytu inwestycyjnego. Pozwala on na finansowanie oraz refinansowanie zaplanowanych przedsięwzięć inwestycyjnych w firmie. PEKAO pozwala przedsiębiorcom na dopasowanie okresu kredytowania do rodzaju i sposobu realizacji inwestycji. Zabezpieczenie kredytu inwestycyjnego stanowi przedmiot inwestycji finansowany w ramach kredytu od PEKAO.

 

Limit kredytowy od PEKAO

Poza tym bank PEKAO oferuje także wielocelowy limit kredytowy. Służy on do pokrywania potrzeb obrotowych i zabezpieczania transakcji przedsiębiorców. Aby uzyskać limit kredytowy w banku PEKAO nie potrzeba wielu formalności, a samo korzystanie z dofinansowania pozwala na dużą elastyczność.

➡ Zapoznaj się także z ofertą faktoringu Pekao.

 

Kredyt dla firm od PEKAO – opinie

Przedsiębiorcy, którzy korzystali z kredytów dla firm w PEKAO, dobrze oceniają przede wszystkim elastyczne podejście banku do ich sytuacji oraz szeroki wybór produktów kredytowych. Pozytywne opinie zbiera także kwestia niezbędnych formalności i dokumentów, jakie trzeba dostarczyć, aby otrzymać kredyt dla firm.

Kredyt dla firm to powszechne źródło finansowania działalności. Obecnie przedsiębiorcy mogą wybierać spośród wielu rodzajów kredytów dla firm, takich jak kredyty obrotowe, inwestycyjne, czy limity kredytowe. Dlatego zawsze warto dokładanie przeanalizować oferty poszczególnych banków w tym zakresie. Można zrobić to w prosty i wygodny sposób, po prostu sprawdzając aktualny Ranking Kredytów dla Firm. Znajdują się w nim podstawowe informacje o kredytach dla firm udzielane przez najlepsze banki w Polsce, w tym bank PEKAO. Dzięki temu można błyskawicznie znaleźć kredyt dla firm dopasowany do własnego przedsiębiorstwa.

 

Szukasz najlepszego kredytu dla swojej firmy?

➡ Sprawdź Ranking Kredytów dla Firm