Leasing Wrocław

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Ranking Ofert Leasingu – Wrocław

BNP Paribas logo
🥇 Arval (Grupa BNP Paribas)
- Najem długoterminowy dla firm
4.7/5
leasing EFL Credit Agricole
🥈 EFL Grupa Credit Agricole - Leasing
- Leasing
4.7/5
🥉 mLeasing
- Leasing oraz oferty poleasingowe
4.7/5

Leasing – oferty brokertów leasingowych – Wrocław:

logo brokera leasingowego BRS Leasing
BRS Leasing
- Broker leasingów bankowych i pozabankowych
4.7/5
MyLease leasing logo
MyLease.pl - Leasing
- Broker leasingów bankowych i pozabankowych
4.7/5

Dlaczego warto korzystać z leasingu?

Twoją firmę czekają spore wydatki? Zamiast wydawać wszystkie firmowe oszczędności lub zadłużać się w banku, skorzystaj z opcji leasingu dla firm we Wrocławiu. Dzięki temu nie tylko zwiększysz swoje szanse na uzyskanie niezbędnego finansowania, ale i szybciej będziesz mógł korzystać z leasingowanych przedmiotów. Sprawdźmy jednak dokładnie, dlaczego warto korzystać z leasingu.

 

Na czym polega usługa leasingu we Wrocławiu?

Każdy przedsiębiorca staje co jakiś czas przed dylematem, jak sfinansować firmowe zakupy. W końcu zawsze przychodzi pora, aby zmodernizować sprzęt lub urządzenia, wykupić niezbędne licencje, czy też wymienić pojazdy na nowe. Taka sytuacja dotyczy wszystkich biznesów. I tych małych, i tych dłuższych. Dopiero wchodzących na rynek, jak i liderów branży. Co jednak najważniejsze we wszystkich tych sytuacjach to właśnie leasing może pomóc Twojej wrocławskiej firmie. A czym dokładnie charakteryzuje się ten rodzaj finansowania?

➡ Zastanawiasz się, gdzie znaleźć najlepszego leasingodawcę? Sprawdź nasz ranking najlepszych leasingów.

Zacznijmy od tego, że leasing dla firm we Wrocławiu to usługa, która umożliwia korzystanie z niezbędnego sprzętu czy urządzeń bez konieczności kupowania ich za gotówkę. Wystarczy uiścić opłatę wstępną, która wynosi zazwyczaj od 10% do 30% wartości danego przedmiotu, a resztę należności spłacać w ratach. Co więcej, po upłynięciu okresu leasingowego przedsiębiorca może wykupić leasingowany przedmiot, płacąc zaledwie około 1% jego wartości. Z drugiej strony, wcale nie ma konieczności takiego wykupu. Równie dobrze można zawrzeć zupełnie nową umowę leasingową i korzystać z nowego sprzętu. Takie rozwiązanie jest jedną z zalet leasingu we Wrocławiu. Przyjrzyjmy się jednak, jakie jeszcze korzyści wiążą się z tą usługą.

 

Jakie zalety ma leasing dla firm?

Chyba jedną z najważniejszych cech leasingu dla firm we Wrocławiu jest elastyczność tej usługi, która przejawia się na kilka sposobów. Przede wszystkim w ramach leasingu można finansować dosyć szeroki wachlarz przedmiotów. Oczywiście najpopularniejsze są pojazdy. I mówimy tu zarówno o pojedynczym firmowym aucie dla przedsiębiorcy, jak i całej flocie samochodów osobowych czy ciężarowych dla dużej firmy. A poza pojazdami leasingować można:

  • maszyny i urządzenia produkcyjne,
  • maszyny rolnicze,
  • sprzęt komputerowy,
  • oprogramowanie i licencje,
  • wyposażenie gabinetów lekarskich, rehabilitacyjnych, kosmetycznych, weterynaryjnych i aptek,
  • nieruchomości,
  • instalacje fotowoltaiczne.

A tak na dobrą sprawę, można wziąć leasing nawet na biurowy ekspres do kawy. Wszystko zależy od tego, czego akurat potrzebujemy.

Elastyczność leasingu dotyczy także tego, kto może z takiego finansowania skorzystać. Przede wszystkim jest to usługa dostępna dla wrocławskich przedsiębiorców nawet od pierwszego dnia prowadzenia działalności. To bardzo dobra wiadomość dla startujących we Wrocławiu biznesów, które często mają problem z uzyskaniem finansowania w postaci kredytu dla firm.

A skoro już przy kredytach jesteśmy, warto podkreślić kolejną zaletę leasingu dla firm w tym kontekście. Otóż, żeby otrzymać kredyt trzeba dostarczyć do banku obszerną dokumentację, a cała procedura jest czasochłonna. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w przypadku leasingu. Firmy leasingowe zazwyczaj stosują uproszczone procedury, a cały proces udzielania finansowania trwa zaledwie kilka dni.

➡ Masz problem ze znalezieniem najlepszej oferty leasingowej? Sprawdź ranking brokerów leasingowych.

kamienice we Wrocławiu

 

Jak znaleźć najlepszą firmę leasingową we Wrocławiu?

Leasing dla firm to korzystna usługa dla wrocławskich firm, choć ma swoje wady. Za jedną z nich uznać można ogrom firm leasingowych, które taki rodzaj finansowania we Wrocławiu oferują, co bardzo utrudnia znalezienie tych dobrych. Jak zatem wybrać najlepszego leasingobiorcę?

Na początek warto przede wszystkim określić potrzeby własnej firmy i na tej podstawie szukać najlepszych oferty. Poza tym zalecamy sprawdzić doświadczenie danej firmy leasingowej. Szczególnie że część z nich specjalizuje się w udzielaniu leasingu w określonych branżach, znając ich potrzeby na wylot. Do tego liczy się renoma danego leasingodawcy, choć to, że dana oferta sprawdzi się u jednego przedsiębiorcy, nie oznacza, że automatycznie będzie dobra dla innego. Dlatego też, jeśli masz problem z wyborem leasingodawcy, zawsze możesz skorzystać z naszego rankingu firm leasingowych, widocznego powyżej.

 

➡ Sprawdź także oferty faktoringu we Wrocławiu oraz oferty kredytów dla firm we Wrocławiu.

 

Strona Główna » Leasing – Ranking Ofert » Leasing lokalnie » Leasing Wrocław
5/5 - (1 vote)