Monevia faktorem roku! Wyniki Loan Magazine Awards 2024

Monevia faktorem roku! Wyniki Loan Magazine Awards 2024

Monevia, firma specjalizująca się w rozwiązaniach faktoringowych dla mikro i małych przedsiębiorców, uzyskała tytuł faktora roku 2024. To już IX edycja gali, która ma na celu wyróżnienie najlepszych marek działających w obszarze finansowania na rynku consumer finance.

Loan Magazine Awards 2024: Najważniejsza gala consumer finance

Gala Loan Magazine Awards 2024 odbyła się 15 lutego br. we Wrocławiu. To unikatowe wydarzenie polskiej branży consumer finance co roku wydarzenie przyciąga wielu prestiżowych gości i ekspertów. Konkurs Loan Magazine ma charakter otwarty. O ostatecznych nominacjach decydują jednak głosowania Rady Ekspertów Loan Magazine Awards.

W tym roku przyznawano nagrody w aż 12 kategoriach m.in.: pożyczka roku, instytucja pożyczkowa roku, kredyt bankowy w zdalnym kanale sprzedaży, pozabankowa karta kredytowa roku, faktor roku, biznesowy produkt roku.

Sprawdź też nasz ranking najlepszych firm faktoringowych

Monevia faktorem roku 2024

Zwycięstwo w kategorii faktor roku Loan Magazine Awards 2024 trafiło w ręce spółki Monevia, niedawno przejętej przez PragmaGo (przeczytaj więcej na ten temat). Monevia to rozpoznawalna na rynku marka, zajmująca głównie finansowaniem pojedynczych faktur. Spółka wspiera przede wszystkim małych i mikro przedsiębiorców. Umożliwia im dostęp do elastycznego finansowania bez stałej umowy faktoringowej.

„To nasze wspólne osiągnięcie – całego Teamu Monevia. Dziękujemy za zaufanie naszych Klientów” – podsumował po odebraniu nagrody Tomasz Gąsiorowski, dyrektor handlowy Monevia sp. z o.o..

Monevia została faktorem roku, LinkedIn

Nominacje w kategorii faktor roku

Chociaż tytuł mógł być przyznany tylko jednej spółce, sama nominacja jest już wyróżnieniem i symbolem prestiżu. Przyjrzyjmy się pozostałym nominowanym w kategorii faktor roku:

  • NFG (Narodowy Fundusz Gwarancyjny) – polski fintech, który jako pierwszy stworzył w pełni onlinowy faktoring,
  • MikrofaktoringWEC – firma dostarczająca kompleksowe rozwiązania dla MŚP. Oferuje też usługę płatności odroczonych hurtowniom i dystrybutorom,
  • PragmaGo – fintech finansowy, zajmujący się wspieraniem mikro, małych i średnich firm. Działa na rynku już 27 lat. W 2023 roku udzielił prawie 2 mld finansowania,
  • SMEO – firma oferująca faktoring dla MŚP i freelancerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *