Załóż konto dla firm w Santander Banku i odbierz premię do 1300 zł [do 31.05.2021]

Załóż konto dla firm w Santander Banku i odbierz premię do 1300 zł [do 31.05.2021]

młoda uśmiechnieta kobieta z telefonem siedząca przy laptopie

Opłaty za konto firmowe dają Ci w kość? Zamiast ciągle przepłacać, skorzystaj z najnowszej promocji od Santander Banku. Zyskaj w ten sposób 24-miesięczne zwolnienie z opłat bankowych oraz premię aż do 1000 zł. Sprawdź, na czym dokładnie polega promocja Konta Firmowego Godnego Polecenia.

Na czym polega promocja na Konto Firmowe Godne Polecenia od Santander Banku?

Nie da się ukryć, że koszty prowadzenia kont firmowych systematycznie rosną. Jednak, jeśli wiesz jak korzystać z bankowych promocji, możesz ich uniknąć. A co najważniejsze, do 31.05.2021 roku taka promocja czeka na Ciebie w Santander Banku w ramach programu „Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM – edycja 3”.

 Zastanawiasz się, w którym banku założyć rachunek dla firmy? Sprawdź Ranking Kont Dla Firm.

 

Jak wyglądają szczegóły promocyjnej oferty Santander Banku?

Przede wszystkim musisz:

 • założyć Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą debetową,
 • zawrzeć umowę na Usługi Bankowości Elektronicznej Mini Firma,
 • wykonać przelew do ZUS-u lub urzędu skarbowego na kwotę co najmniej 200 zł przez 6 kolejnych miesięcy,
 • aktywnie korzystać z karty debetowej przypisanej do rachunku przez 6 kolejnych miesięcy.

Dzięki temu aż przez 24 miesiące będziesz zwolniony z opłat za:

 • prowadzenie konta firmowego,
 • wydanie i korzystanie z karty debetowej,
 • przelewy w systemie bankowości internetowej i mobilnej,
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie,
 • zlecenia stałe,
 • polecenia zapłaty,
 • pakiet 10 przelewów natychmiastowych BlueCash.

Trzeba przyznać, że oferta promocyjna Santander Banku jest bardzo atrakcyjna, ponieważ banki rzadko zwalniają klientów z opłat na okres aż 2 lat. A to przecież nie jedyna niespodzianka tego banku. Dodatkowo przedsiębiorcy mogą otrzymać nawet do 1000 zł premii.

Tutaj możesz skorzystać z promocji na Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank.

 

Jak otrzymać bonus 300 zł za otwarcie konta?

Bardzo prosto! Wystarczy utworzyć i aktywować swój profil uczestnika promocji, a następnie złożyć wniosek o otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia. To bardzo atrakcyjna promocja, gdyż nieczęsto zdaża się aby otrzymać w promocji kilkaset złotych po spełnieniu tak łatwych do spełnienia warunków, dlatego też gorąco zachęcamy do korzystania z tej okazji. Dokładne opis krok po kroku procesu utworzenia profilu uczestnika promocji i złożenia wniosku o otwarcie konta firmowego z bonusem znajduje się pod powyżej umieszczonym linkiem.

Jak otrzymać premię w wysokości 1000 zł od Santander Banku?

Premia finansowa od Santander Banku ma formę zwrotu za transakcje kartą. W sumie może wynieść nawet do 900 zł. Jak wygląda to w praktyce? Bank przez 6 kolejnych miesięcy będzie zwracał na Twoje konto 3% wartości wykonywanych transakcji bezgotówkowych (do 150 zł miesięcznie).

Do tego dochodzi premia w wysokości 100 zł za zawarcie umowy o terminal płatniczy i rozliczenie co najmniej jednej transakcji.

 

Kto może skorzystać z promocyjnej oferty Santander Banku?

Najnowsza promocja Santander Banku skierowana jest do osób fizycznych, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą oraz są rezydentami Polski.

Co ważne, z oferty mogą skorzystać tylko osoby, które w okresie od 31.03.2019 do dnia uruchomienia rachunku nie posiadały w Santander Banku żadnego rachunku firmowego.

Poza tym warunkiem otrzymania przywilejów i premii do 1000 zł jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych marketingowych oraz kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych.

Chcesz zmienić konto firmowe? Sprawdź jak bezpiecznie przeprowadzić zmianę rachunku firmowego.

 

Czy warto skorzystać z oferty promocyjnej Santander Banku?

Każda oferta, dzięki której unikniesz opłat za prowadzenie i korzystanie z konta firmowego, powinna zwrócić Twoją uwagę. I pod tym względem promocja Santander Banku jest o tyle ciekawa, że z darmowego konta będziesz mógł korzystać nawet przez 2 lata.

Atrakcyjnie brzmi także informacja o premii do 900 zł. Warto jednak wziąć pod uwagę, że polega ona na zwrocie 3% wartości od przeprowadzonych transakcji. Jak łatwo policzyć, trzeba by miesięcznie zrealizować płatności na co najmniej 5000 zł, aby otrzymać obiecane 150 zł premii. Poza tym zwrot należy opodatkować, także faktyczny zysk jest odpowiednio mniejszy.

Niemniej jednak warto pokreślić, że możliwość korzystania z konta firmowego za darmo aż przez 24 miesiące jest korzystną ofertą samą w sobie. A jeśli masz dość opłat bankowych, to promocyjna oferta Santander Banku może być właśnie dla Ciebie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *