Bonus 1500 zł na konto firmowe w banku Millennium [do 30.11.2021]

Bonus 1500 zł na konto firmowe w banku Millennium [do 30.11.2021]

uśmiechnięty młody mężczyzna w okoularach przeciwsłonecznych

Planujesz zmianę konta firmowego? To może zainteresuje Cię najnowsza promocja banku Millennium dla przedsiębiorców. Jeśli założysz „Konto Mój Biznes” do 30.11. 2021 roku możesz zyskać do 1500 zł, a za prowadzenie rachunku nie zapłacisz ani złotówki przez najbliższe dwa lata. Sprawdź, na czym dokładnie polega promocja banku Millennium.

Na czym polega promocja dla przedsiębiorców od banku Millennium?

Bank Millenium ponownie przygotował specjalną promocją dla przedsiębiorców. Z jednej strony możesz dzięki niej uzyskać premię aż do 1500 zł, a z drugiej możesz korzystać za darmo z konta firmowego „Konto Mój Biznes” aż przez 2 lata. Sprawdźmy zatem, co trzeba zrobić, aby przystąpić do promocji i jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać wysoką premię od banku Millennium.

Szukasz nowego banku,któremy powierzysz prowadzenie swojego konta firmowego? Koniecznie sprawdź Ranking Kont Firmowych.

 

Jak skorzystać z najnowszej promocji na konto Mój Biznes w banku Millennium?

Przede wszystkim podstawowym warunkiem przystąpienia do najnowszej promocji dla przedsiębiorców od banku Millennium jest założenie konta firmowego „Konto Mój Biznes”. Do tego musisz spełnić dodatkowe warunki promocji, aby uzyskać premię.

Pamiętaj jednak, że oferta promocyjna banku Millennium trwa jedynie do 30.11.2021 roku. Co więcej, promocją zostało objęte tylko 5000 kont firmowych. Oznacza to, że jeśli zostawisz decyzję na ostatnią chwilę, okazja banku może Ci przejść koło nosa.

Dodajmy jeszcze, że samo założenie „Konta Mój Biznes” jest bardzo proste. Po prostu wejdź na promocyjną stronę banku Millennium (link poniżej) i wybierz opcję „Załóż teraz”.

Tutaj założysz Konto Mój Biznes z bonusem 1500 zł.

Następnie wypełnij wniosek o założenie konta. Na tym etapie niezbędne będzie potwierdzenie tożsamości poprzez zalogowanie się na konto osobiste w innym banku. I to wszystko. Teraz bank Millennium zajmie się weryfikacją Twojego wniosku, a jeśli wszystkie dane będą poprawne, Twoje nowe konto firmowe zostanie aktywowane.
Co więcej, możesz także złożyć wniosek o otwarcie „Konta Mój Biznes” przez internet i podpisać umowę osobiście, w wybranej przez Ciebie placówce banku.  

 

Jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać premię od banku Millennium?

Premia dla przedsiębiorców od banku Millennium podzielona jest na kilka niezależnych od siebie części. Jeśli spełnisz określone warunki, otrzymasz przypisaną do nich premię. W praktyce wygląda to następująco:

  • 150 zł – za wpływy w wysokości co najmniej 2000 zł na „Konto Mój Biznes” w każdym z kolejnych miesięcy: grudzień 2021, styczeń 2022 i luty 2022,
  • 150 zł – za przelewy do ZUS-u z „Konta Mój Biznes” w wysokości co najmniej 250 zł w każdym z kolejnych trzech miesięcy: grudzień 2021, styczeń 2022 i luty 2022,
  • 150 zł – za transakcje kartą debetową o wartości co najmniej 500 zł w każdym z kolejnych trzech miesięcy: grudzień 2021, styczeń 2022 i luty 2022,
  • 400 zł – za podpisanie umowy o terminal płatniczy i zapewnienie na nim w wysokości co najmniej 1000 zł do lutego 2022,
  • 650 zł – za podpisanie umowy leasingowej z Millennium Leasing o wartości do najmniej 30 000 zł do końca lutego 2022.

 

Szukasz sprawdzonej firmy leasingowej? Zapoznaj się z ofertą Millenium Leasing.

 

Ile kosztuje „Konto Mój Biznes” w banku Millennium?

Prowadzenie i korzystanie z konta dla firm wiąże się z różnymi opłatami. Jednak decydując się na założenie konta w okresie promocyjnym, możesz uniknąć części z nich. Tym razem bank Millennium gwarantuje, że przez 24 miesiące zapłacisz 0 zł za:

  • konto prowadzone w PLN, 
  • konta walutowego w GBP, EUR, CHF, USD,
  • opłatę roczną za kartę kredytową Millennium Visa Business.  

Co więcej, po 2 latach również nie zapłacisz za prowadzenie rachunku, o ile:

  • raz w miesiącu wykonasz przelew do ZUS-u/urzędu skarbowego LUB,
  • zapewnisz co najmniej 1000 zł wpływów zewnętrznych.

➡  Chcesz otworzyć nowy rachunek bankowy dla firm? Sprawdź, jak bezpiecznie zmienić konto firmowe.

Nie jesteś zadowolony z obecnego konta dla firm? Najwyższy czas je zmienić! Idealnie nadaje się do tego najnowsza promocja banku Millennium, w której możesz zyskać aż 1500 zł. 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *