Dlaczego warto skorzystać z kredytu gotówkowego w Alior Banku?

Dlaczego warto skorzystać z kredytu gotówkowego w Alior Banku?

stos monet na tle zegara wiszącego na ścianie

Pilnie potrzebujesz gotówki, ale Twoje konto świeci pustkami? Najwyższy czas, aby sięgnąć po wygodny kredyt gotówkowy, który możesz przeznaczyć na dowolny cel. Przyjrzyjmy się zatem, na czym polega oferta kredytu gotówkowego od Alior Banku.

Czym jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to rodzaj kredytu bankowego, który wypłacany jest w gotówce. Oznacza to, że kredytobiorca po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, otrzymuje na swoje konto przelew w wysokości kwoty kredytu. A co najważniejsze, może tę gotówkę przeznaczyć na dowolny cel.

Dodajmy jeszcze, że kredyty gotówkowe to bardzo popularny rodzaj finansowania, który dostępny jest we wszystkich bankach. Przyjrzyjmy się zatem, jaki kredyt gotówkowy możesz uzyskać w Alior Banku. 

 Pilnie potrzebujesz pieniędzy na niespodziewane wydatki? Sprawdź Ranking Kredytów Gotówkowych.

 

Jak wygląda oferta kredytu gotówkowego w Alior Banku?

Alior Bank przygotował dla swoich potencjalnych klientów kredyty gotówkowe w trzech odsłonach. Są to:

  • Pożyczka Stabilna,
  • e-Pożyczka,
  • Pożyczka na klik.

Przyjrzyjmy się bliżej, na czym polega każda z nich.

 Zastanawiasz się, ile zapłacisz za swój kredyt? Sprawdź, od czego zależy całkowity koszt kredytu gotówkowego.

 

Czym jest Pożyczka Stabilna od Alior Banku?

W przypadku Pożyczki Stabilnej Alior Bank daje kredytobiorcy gwarancję stałej raty kredytu do 5 lat. Dzięki temu wiesz, że Twoja rata kredytowa nagle nie wzrośnie, pochłaniając coraz większą część domowego budżetu. W ten sposób możesz lepiej zaplanować swoje wydatki, nawet na kilka lat do przodu.

W przypadku Pożyczki Stabilnej możesz uzyskać nawet do 70 000 zł, a otrzymaną kwotę możesz przeznaczyć na dowolny cel. Natomiast okres kredytowania wynosi maksymalnie 5 lat. O pożyczkę możesz wnioskować w placówce banku, przez telefon oraz przez internet.

 

Czym jest e-Pożyczka od Alior Banku?

Oferta e-Pożyczki charakteryzuje się tym, że możesz uzyskać ją bez konieczności odwiedzania stacjonarnej placówki banku. Jeśli wnioskujesz o kredyt do 5000 zł wszelkie formalności, wraz z podpisaniem umowy kredytowej, załatwisz zdanie. Natomiast przy kwocie większej niż 5000 zł umowę zawrzesz przez telefon.

Dodajmy jeszcze, że maksymalna kwota e-Pożyczki to 70 000 zł, a okres kredytowania może wynieść do 10 lat.

 

Czym jest Pożyczka na klik od Alior Banku?

Pożyczka na klik to wygodna pożyczka, którą możesz uzyskać bez dodatkowych zaświadczeń od pracodawcy. Wystarczy Twoje oświadczenie o dochodach, by szybko otrzymać finansowanie w wysokości do 5 000 zł. Z kolei spłatę kredytu możesz rozłożyć aż na 10 lat.

Dodajmy jeszcze, że Pożyczkę na klik uzyskasz bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że wypełnisz wniosek o kredyt przez internet, a swoją tożsamość potwierdzisz, wykonując przelew o wartości 1 zł z rachunku, na który chcesz otrzymać pożyczkę. I to wszystko. Alior Bank przeleje pieniądze na Twoje konto bankowe zaraz po zawarciu umowy kredytowej. 

 Nie wiesz, na jaką ofertę kredytową się zdecydować? Sprawdź, jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy.

 

Dlaczego warto skorzystać z kredytu gotówkowego?

Kredyt gotówkowy to przede wszystkim łatwy sposób na uzyskanie niezbędnej gotówki. Zazwyczaj otrzymanie pożądanej kwoty nie wiąże się ze skomplikowanymi formalnościami, dzięki czemu pieniądze szybko lądują na Twoim koncie. A to sprawia, że kredyt gotówkowy to dobre rozwiązanie na nieprzewidziane wydatki czy okazje, które mogą się już nie powtórzyć.

Do tego w ramach kredytu gotówkowego możesz otrzymać całkiem sporą sumę, która wystarczy na pokrycie nawet większych wydatków. 

Kolejną zaletą kredytów gotówkowych jest to, że masz pełną dowolność, na co je przeznaczysz. Mogą być to wymarzone wakacje last minute, samochód w okazyjnej cenie, czy remont, który odkładasz od dłuższego czasu. Szybki kredyt gotówkowy sprawdzi się także w przypadku nagłej awarii sprzętu kuchennego, elektronicznego czy też komputerowego.

Kredyt gotówkowy to jedna z najłatwiej dostępnych opcji finansowania niezbędnych wydatków. Mogą z niej korzystać osoby prywatne, ale większość banków ma również w swojej ofercie atrakcyjne kredyty gotówkowe dla firm. Dlatego, jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki, sięgnij po sprawdzone rozwiązania, takie jak kredyt gotówkowy od Alior Banku.

 Prowadzisz działalność i szukasz sprawdzonych źródeł finansowania? Sprawdź Ranking Kredytów dla Firmy.

 

Zapoznaj się także z innymi produktami finansowymi od Alior Bank:

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *