Alior Leasing

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Strona Główna » Leasing – Ranking Ofert » Firmy Leasingowe – Opinie i Recenzje » Alior Leasing

 

logo Alior Leasing

Alior Leasing specjalizuje się przede wszystkim w finansowaniu pojazdów, maszyn i urządzeń. Do tego leasingodawca wspiera projekty związane z zieloną energią, dzięki czemu w ramach leasingu możesz sfinansować także zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej. Czy taka oferta sprawdzi się w Twojej firmie? Sprawdź, czy warto skorzystać z leasingu dla firm od Alior Leasing.

Skorzystaj z leasingu

Czym jest Alior Leasing?

Alior Leasing to jedna z czołowych polskich firm leasingowych, która należy do grupy kapitałowej Alior Banku, a także jest częścią Grupy PZU. Warto w tym miejscu dodać, że obie spółki wchodzą w skład indeksu WIG20, do którego należą najlepsze spółki warszawskiej giełdy papierów wartościowych. Dodajmy jeszcze, że Alior Leasing zatrudnia około 500 ekspertów w 22 biurach na terenie całej Polski. Tworząc swoją ofertę, leasingodawca bazuje na wiedzy i doświadczeniu zdobytym w ramach współpracy ze swoimi klientami.

 

Szukasz najlepszego leasingu? Sprawdź nasz

Ranking Ofert Leasingu

BNP Paribas logo
🥇 Arval (Grupa BNP Paribas)
- Najem długoterminowy dla firm
4.7/5
leasing EFL Credit Agricole
🥈 EFL Grupa Credit Agricole - Leasing
- Leasing
4.7/5
🥉 mLeasing
- Leasing oraz oferty poleasingowe
4.7/5

➡ Sprawdź także pełny Ranking Firm Leasingowych.

 

Jaką ofertę posiada Alior Leasing?

Alior Leasing pomaga przedsiębiorcom sfinansować zakup:

 • samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony,
 • samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep oraz przyczep,
 • innych maszyn i urządzeń,
 • instalacji fotowoltaicznych.

➡ Zastanawiasz się nad zakupem i montażem instalacji fotowoltaicznej? Sprawdź, kiedy warto skorzystać z leasingu fotowoltaiki.

Opłata wstępna wynosi od 1 do 45% wartości finansowanego przedmiotu, a leasingodawca akceptuje rozliczenie zarówno w złotówkach, jak i euro. Dodajmy do tego, że w Alior Leasing można finansować zakup samochodów i urządzeń nowych lub używanych.

Poza tym z oferty Alior Leasing możesz skorzystać, jeśli szukasz samochodów lub maszyn poleasingowych. Na specjalnych aukcjach kupisz je w atrakcyjnej cenach i bez pośredników.

 

Dlaczego warto korzystać z leasingu dla firm od Alior Leasing?

Już samo finansowanie firmowych zakupów w ramach leasingu przynosi przedsiębiorcom wiele korzyści. Sprawdźmy jednak, co sprawia, że to leasing od Alior Leasing będzie dobrą opcją w przypadku Twojej firmy.

Zacznijmy od tego, że oferta leasingowa w Alior Leasing dostępna jest dla przedsiębiorców już od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Poza tym leasingodawca podkreśla, że decyzja o przyznaniu leasingu podejmowania jest błyskawicznie. Dlatego też, jeśli zależy Ci na czasie, warto zgłosić się właśnie do Alior Leasing. Jednak kwestia czasu i załatwiania formalności nie powinna przysłonić innych warunków związanych z korzystaniem z leasingu dla firm. Na szczęście pod tym względem oferta Alior Leasing prezentuje się obiecująco.

Przede wszystkim leasingodawca dba o to, aby oferta leasingowa była dopasowana do potrzeb przedsiębiorcy. Dodajmy do tego, że Alior stara się uprościć swoje produkty związane z leasingiem. Dlatego też zamiast rozbudowanej tabeli opłat i prowizji możesz spodziewać się stałej opłaty administracyjnej. Co więcej, jako przedsiębiorca zawsze możesz negocjować z Alior Leasing indywidualne warunki spłaty leasingowanego przedmiotu.

Do tego wszystkiego Alior Leasing zapewnia leasingobiorcy bezpłatne wsparcie w przypadku szkody.

➡ Potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze leasingodawcy? Skorzystaj z usług brokera leasingu.

 

Na czym polega całodobowe Wsparcie Szkodowe?

Alior Leasing przygotował dla leasingodawców dodatkową usługę Wsparcia Szkodowego. Polega ona na kompleksowej obsłudze klienta w zakresie likwidacji szkody oraz zapewnieniu całodobowego wsparcia w przypadku zgłoszonych szkód komunikacyjnych. W ramach Wsparcia Szkodowego przedsiębiorca może liczyć na:

 • bezpłatne holowanie pojazdu do serwisu,
 • auto zastępcze na czas naprawy,
 • naprawę pojazdu w autoryzowanym warsztacie,
 • nadzór nad likwidacją szkody,
 • dopłatę VAT przy umowach leasingowych,
 • minimum formalności i żadnych opłat za upoważnienie do naprawy pojazdu poza usługą Wsparcia Szkodowego.

Dodajmy jeszcze, że usługa Wsparcia Szkodowego obejmuje:

 • pojazdy zakupione w ramach leasingu lub pożyczki,
 • pojazdy do 3,5 t oraz powyżej 3,5 t,
 • szkody częściowe, całkowite i kradzieżowe.

➡ Nie jesteś zadowolony z obecnej oferty leasingowej? Sprawdź, czy możesz zmienić leasingodawcę.

Leasing to optymalne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którym zależy na rozwoju własnej firmy bez sięgania po wszystkie oszczędności. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretnego leasingodawcę, warto przeanalizować różne dostępne oferty, w tym tę od Alior Leasing. W końcu najlepsza oferta to taka, która idealnie wpisze się w potrzeby i możliwości finansowe Twojego biznesu.

 

Być może zainteresują Cię także inne produkty finansowe od Alior Bank:

3.6/5 - (47 votes)