Arval – Długoterminowy Najem Samochodów

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Strona Główna » Leasing – Ranking Ofert » Firmy Leasingowe – Opinie i Recenzje » Arval – Długoterminowy Najem Samochodów

 

logo arval bnp paribas finansowanie samochodów

 

Szukasz sposobu na sfinansowanie samochodu lub całej floty pojazdów? A może Twoje zapotrzebowanie na dodatkowe pojazdy waha się w zależności od sezonu? We wszystkich tych przypadkach możesz skorzystać z wynajmu Arval. Zarówno w wersji długo-, jak i średnioterminowej. Przyjrzyjmy się bliżej, na czym polega usługa wynajmu od Arval.

Skorzystaj z leasingu

Na czym polega oferta Arval?

Arval to firma związana z BNP Paribas, która specjalizuje się w wynajmie pojazdów długo- oraz średnioterminowym. Firma obsługuje zarówno małe i średnie firmy, jak i duże korporacje, a także osoby fizyczne. Przyjrzyjmy się bliżej, na czym polega oferta wynajmu pojazdów od Arval.

 

Szukasz najlepszego leasingu? Sprawdź nasz

Ranking Ofert Leasingu

BNP Paribas logo
🥇 Arval (Grupa BNP Paribas)
- Najem długoterminowy dla firm
4.7/5
leasing EFL Credit Agricole
🥈 EFL Grupa Credit Agricole - Leasing
- Leasing
4.7/5
🥉 mLeasing
- Leasing oraz oferty poleasingowe
4.7/5

➡ Sprawdź także pełny Ranking Firm Leasingowych.

 

Wynajem długoterminowy dla małych i średnich firm od Arval

Wynajem długoterminowy od Arval to usługa przeznaczona dla małych i średnich firm. Przedsiębiorcy mogą liczyć nie tylko na finansowanie samochodu, ale i dodatkowe usługi administracyjne i serwisowe. W praktyce taki wynajem polega na tym, że przedsiębiorca ma do dyspozycji samochód służbowy na określony czas i przebieg. Do tego wszystkie kwestie serwisowe, łącznie z wymianą opon czy zapewnieniem pojazdu zastępczego, leżą po stronie Arval. W zamian za to przedsiębiorca uiszcza na rzecz Arval comiesięczną ratę.

Dodajmy jeszcze, że w ramach wynajmu długoterminowego Arval sfinansuje każdy nowy samochód od dowolnego dealera. Jednak przedsiębiorca może też skorzystać z bogatej oferty, którą przygotował sam Arval.

➡ Potrzebujesz fachowej pomocy w wyborze leasingu? Sprawdź nasze zestawienie najlepszych brokerów leasingu.

 

Wynajem średnioterminowy dla małych i średnich firm

Wynajem średnioterminowy od Arval to usługa na okres od 1 do 24 miesięcy. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które dynamicznie się rozwijają lub mają zwiększone potrzeby w danej części sezonu. W takim przypadku Arval pozwala na indywidualne dopasowanie czasu obowiązywania umowy oraz wielkość przebiegu wynajmowanych pojazdów. Co więcej, specjaliści pomogą przedsiębiorcy w dobraniu odpowiedniego samochodu do jego potrzeb, tak aby koszt wynajmu był optymalny.

 

Wynajem samochodów dla dużych korporacji od Arval

W przypadku największych firm i korporacji Arval oferuje szeroki pakiet usług związany z zarządzaniem flotą oraz mobilnością pracowników. Do tego dochodzą usługi consultingowe, a także doradztwo flotowe. Jednym słowem wszystko, czego potrzebuje duża firma ze sporą flotą pojazdów.

 

Wynajem długoterminowy dla osób fizycznych

Wynajem dla osób fizycznych to usługa długoterminowa na potrzeby własne. Jest ona dostępna dla osób, które są zatrudnione w danej firmie od co najmniej 6 miesięcy. Jednak w przypadku gdy dany pracownik pracuje w ramach umowy na czas określony, okres wynajmu musi być krótszy niż pozostały czas zatrudnienia. Co więcej, osoba starająca się o wynajem musi mieć odpowiednią zdolność kredytową.

➡ Sprawdź czym pożyczka leasingowa różni się od leasingu.

 

Na czym polega pakiet 6 Wheels?

Jedną z ciekawszych usług oferowanych przez Arval jest pakiet 6 Wheels. Polega on na wynajmie nie tylko samochodu, ale i roweru elektrycznego lub tradycyjnego oraz bagażnika rowerowego. Do tego dochodzi pakiet ubezpieczeń oraz serwis.

 

Arval – co to jest?

Arval (a właściwie Arval Service Lease Polska) należy do grupy kapitałowej BNP Paribas. Firma Arval powstała już w 1999 roku. Co więcej, Arval jest jednym z założycieli Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, dzięki czemu aktywnie wpływa na rozwój całej branży leasingowej w Polsce. Obecnie Arval jest liderem na rynku CFM i posiada największą flotę na polskim rynku.

 

Dlaczego warto skorzystać z leasingu od Arval?

Firma Arval to przede wszystkim ponad 30-letnie doświadczenie w branży na polskim rynku, czego na pewno nie da się przecenić. Do tego pracownicy Arval znajdują się w 29 krajach na świecie, opiekując się ponad 1,2 mln samochodów na drogach.

Co ważne, w Arval cały czas czuwają zespoły, które są gotowe do interwencji w czasie awarii leasingowanego samochodu i konieczności dostarczenia pojazdu zastępczego. Poza tym eksperci Arval służą wsparciem przez 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

➡ Sprawdź także naszą opinię o ofercie PKO Leasing.

Wynajem długo- i średnioterminowy od Arval to opłacalna alternatywa do kupowania samochodów na firmę. Dzięki niej nie musisz sięgać po oszczędności, czy martwić się w przypadku jakichkolwiek awarii, czy uszkodzeń pojazdu. Jeśli cenisz sobie współpracę z firmami, które stawiają na kompleksową obsługę, wynajem pojazdów od Arval będzie strzałem w dziesiątkę.

 

Być może zainteresują Cię także inne produkty finansowe od BNP Paribas:

3.2/5 - (61 votes)