Toyota Leasing

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Strona Główna » Leasing – Ranking Ofert » Firmy Leasingowe – Opinie i Recenzje » Toyota Leasing

 

logo Toyota Financial Services

 

W niedalekiej przyszłości zamierzasz kupić nowy samochód firmowy? Jeśli interesują Cię takie marki jak Toyota lub Lexus, koniecznie zapoznaj się z ofertą Toyota Leasing. Sprawdźmy zatem, z jakiego rodzaju leasingu możesz skorzystać u tego leasingodawcy.

Skorzystaj z leasingu

Czym jest Toyota Leasing?

Toyota Leasing to spółka, która wspiera finansowanie zakupu samochodów marki Toyota oraz Lexus. Jej jedynym udziałowcem jest Toyota Bank, a sama spółka powstała w 2002 roku. Od tego czasu Toyota Leasing nieustannie rozwija oferowane usługi leasingowe, dzięki czemu jest w stanie zaoferować swoim klientom finansowanie wysokiej klasy samochodów na atrakcyjnych warunkach.

➡ Szukasz najlepszej oferty leasingowej? Sprawdź Ranking Firm Leasingowych.

 

Jakie rodzaje leasingu oferuje Toyota Leasing?

W Toyota Leasing możesz liczyć na finansowanie zakupu samochodów w ramach leasingu operacyjnego i finansowego. Do tego firma oferuje także usługę najmu długoterminowego. Przyglądając się bliżej usłudze leasingu w Toyota Leasing, możemy wyróżnić następujące rodzaje finansowania:

 • Kinto One, czyli Leasing niższych rat,
 • leasing standardowy,
 • wynajem długoterminowy.

Sprawdźmy zatem, na czym polega każda z tych usług i kiedy warto z niej korzystać.

 

Kinto One: leasing niższych rat od Toyota Leasing

Leasing niższych rat, czyli oferta Kinto One skierowana jest do przedsiębiorców, którym zależy na maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie, związanym z zakupem wymarzonego pojazdu na firmę. Kinto One to leasing w pełni dopasowany do potrzeb leasingobiorcy, który dodatkowo charakteryzuje się niskimi kosztami użytkowania pojazdu. A jak wyglądają szczegóły tej oferty Toyota Leasing?

Przede wszystkim w przypadku Leasingu niższych rat wpłata własna wynosi od 0 do 40% wartości kupowanego pojazdu. Umowa leasingowa zawierana jest na okres od 24 do 48 miesięcy, a po zakończeniu jej obowiązywania masz 3 możliwości. Możesz:

 • wymienić dotychczasowe auto na nowe,
 • zwrócić dotychczasowe auto leasingodawcy,
 • wykupić dotychczasowe auto na własność.

Co jednak najważniejsze w przypadku tej oferty leasingowej, Twoje raty będą niższe nawet o 50% w porównaniu z leasingiem standardowym. Dzięki temu Twój firmowy budżet nie będzie aż tak obciążony, a Ty możesz korzystać z wygodnego i niezawodnego samochodu. Dodajmy jeszcze, że miesięczne raty leasingowe wliczają się w koszty uzyskania przychodu, a także możesz odliczyć je od podatku VAT.

Ponadto, w przypadku Leasingu niższych rat koszty serwisowania zawarte są w jednej racie.

➡ Wziąłeś pojazd w leasing? Sprawdź, jak przeprowadzić amortyzację samochodu osobowego w firmie.

 

Kinto One: Opinie o Toyota Leasing

Opinie na temat Toyota Leasing są różne. Chociaż oferta Kinto One wydaje się bardzo korzystna w internecie widać też sporo krytycznych opinii. Klienci skarżą się przede wszystkim na słabą komunikację z Biurem Obsługi Klienta w razie jakichkolwiek problemów. Należy jednak pamiętać o tym, że doświadczenia każdej osoby mogą znacząco różnić się między sobą. Przed podjęciem decyzji o leasingu, warto dokładnie sprawdzić i porównać warunki różnych ofert, a może też zaczerpnąć opinii zaufanych osób.

 

Na czym polega leasing standardowy od Toyota Leasing?

Leasing standardowy od Toyota Leasing to nic innego jak klasyczny leasing operacyjny. Opiera się on na wpłacie własnej, stałych ratach leasingowych oraz możliwości wykupu samochodu po ustalonej wcześniej cenie.

W przypadku leasingu standardowego wpłata wstępna waha się od 0 do 40% wartości leasingowanego pojazdu. Jej dokładna wysokość zależy od oceny finansowej leasingobiorcy. Dodajmy jeszcze, że umowa leasingowa może zostać zawarta na okres od 24 do 60 miesięcy. Poza tym Toyota Leasing oferuje stałe, degresywne oraz sezonowe opłaty miesięczne. Co więcej, w przypadku leasingu standardowego możesz skorzystać z procedury uproszczonej. Oznacza to, że do uzyskania leasingu wystarczy oświadczenie o dochodach.

A jak uzyskać leasing standardowy? Na początku wybierz model Toyoty, którą chcesz zakupić. Następnie wypełnij wniosek leasingowy i przedstaw wymagane dokumenty firmy oraz dokumenty finansowe. Już po godzinie otrzymasz decyzję leasingową. Jeśli będzie ona pozytywna, możesz podpisać umowę leasingową i odebrać nowy samochód.

➡ Zastanawiasz się nad skorzystaniem z pożyczki leasingowej? Sprawdź, czym pożyczka leasingowa różni się od leasingu.

 

Na czym polega wynajem długoterminowy od Toyota Leasing?

Oferta wynajmu długoterminowego od Toyota Leasing przeznaczona jest dla dużych firm oraz korporacji, którym zależy na kompleksowej usłudze, wysokim standardzie obsługi oraz korzystnym finansowaniu.

Do głównych zalet wynajmu długoterminowego należą:

 • opłacanie tylko jednej raty za komplet usług związanych z korzystaniem z pojazdów,
 • naprawy i przegląd w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Toyoty,
 • brak konieczności obsługi administracyjnej floty,
 • brak ryzyka związanego ze zmianami wartości rezydualnych,
 • możliwość korzystania z udogodnień podatkowych, jakie daje leasing operacyjny.

Wybór najlepszej oferty leasingowej nie zawsze jest łatwym zadaniem. Jeśli jednak masz upatrzony samochód marki Toyota lub Lexus, koniecznie przyjrzyj się ofercie Toyota Leasing dla mniejszych i większych przedsiębiorców.

 

Szukasz najlepszego leasingu? Sprawdź nasz

Ranking Ofert Leasingu

BNP Paribas logo
🥇 Arval (Grupa BNP Paribas)
- Najem długoterminowy dla firm
4.7/5
leasing EFL Credit Agricole
🥈 EFL Grupa Credit Agricole - Leasing
- Leasing
4.7/5
🥉 mLeasing
- Leasing oraz oferty poleasingowe
4.7/5
3.3/5 - (9 votes)

2 komentarze

 1. robaczek pisze:

  toyota leasing – tragedia ……. obsluga klienta na żałosnym poziomie. Infolinia to jakiś zart. Wprowadzają w błąd, niegrzeczni, niekompetentni. Jezeli mozecie ………. polecam wybrac inny leasing. Samochód w sumie też – kartonowe g….o z wyjącą skrzynia biegów. tak sprawnie zmienia biego ze mozna sie zabic na skrzyzowaniu. WYJE – nie jedzie.

 2. były klient toyota leasing pisze:

  Odradzam Toyota Leasing. Nie dość że wpisują leasing operacyjny do BIK, nie aktualizują wpisanej kwoty leasingu w BIK, to po wykupie auta i zamknięciu umowy leasingowej nie chcą tego wpisu wykreślić. Są bezczelni, niekompetentni i kłamią bez mrugnięcia okiem. Omijać ich z daleka!!! Pozostaje tylko sąd i kilka lat szarpania się z tymi kłamcami i oszustami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *