SMEO oferuje firmom teraz aż milion złotych. W 100% online i bez papierowych dokumentów.

SMEO oferuje firmom teraz aż milion złotych. W 100% online i bez papierowych dokumentów.

Uśmiechnięta kobieta na tle grupy osób przy biurku z komputerem

Kiedy gospodarka się odmraża i firmy powoli ponownie stają na nogi, kluczowe jest jedno – stały dostęp do środków finansowych, które przyspieszą powrót do gry. Skąd właściciel firmy może wziąć pieniądze, aby nie przegapić możliwości rozwoju? Małym i średnim przedsiębiorcom wychodzi naprzeciw firma SMEO, która zdecydowała się na odważny krok i oferuje firmom nawet milion złotych finansowania. To jedyna firma w Europie, która oferuje tak wysokie finansowanie dla MŚP w 100% online, bez zbędnych formalności i dostarczania dokumentów w formie papierowej. Złożenie wniosku oraz podpisanie umowy odbywa się przez internet, nie trzeba nawet wychodzić z domu czy biura, aby rozpocząć finansowanie faktur w SMEO.

 

Faktoring – produkt idealny na czas kryzysu

Faktoring ma niewątpliwe zalety, które sprawiają, że ta usługa jest wprost stworzona do tego, aby ułatwić przedsiębiorcom wyjście z finansowego dołka lub po prostu szybszy wzrost. Dlaczego? Po pierwsze, faktoring umożliwia wniesienie gotówki do biznesu bez potrzeby zadłużenia siebie lub firmy. Przedsiębiorca otrzymuje po prostu zarobione pieniądze szybciej. To sprawia, że zyskuje odrobinę stabilności w tak wyjątkowo niestabilnym okresie.

Po drugie, wypłata środków odbywa się błyskawicznie, bo nawet w 5 minut. Dzięki temu przedsiębiorca ma natychmiastowy dostęp do środków finansowych i może spokojnie prowadzić i rozwijać swój biznes.

I wreszcie należy docenić również fakt, że faktoring SMEO jest tak łatwo dostępny. Mogą z niego skorzystać nawet firmy z krótkim stażem działalności (od pierwszego dnia działalności) i z niewielkimi zadłużeniami (w ZUS czy Urzędzie Skarbowym oraz z wpisami w biurach informacji gospodarczych czy BIKu) – a z tych powodów ich wnioski o finansowanie są często automatycznie odrzucane przez banki. Tak naprawdę jedynym wymogiem jest wystawianie faktur z odroczonym terminem płatności. Firma, aby korzystać z faktoringu, nie musi wykazywać zysków ani generować przychodu. Jak to się dzieje, że faktor może udzielić finansowania firmie w trudnej sytuacji finansowej? Odpowiedź jest prosta. W przypadku faktoringu nie dochodzi do pożyczania pieniędzy, więc nie ma tu tak wysokiego ryzyka.

 

Skorzystaj z faktoringu SMEO

Aby skorzystać z faktoringu SMEO, wystarczy złożyć darmowy wniosek online. Wszystkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu, a pieniądze będą na koncie nawet w 5 minut. Sprawdź.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *