WinGO.pl – szybka windykacja online dla MŚP

WinGO.pl – szybka windykacja online dla MŚP

kobieta pisząca na tablecie

Dla małych i średnich firm kilka niezapłaconych faktur na duże kwoty może oznaczać zachwianie płynności finansowej, a nawet groźbę bankructwa. Jeśli kontrahent zwleka ze zwrotem należności, najgorszym rozwiązaniem jest bierne czekanie na zwrot pieniędzy.

W takiej sytuacji najważniejsze jest szybkie przypomnienie o płatności. Jeśli nie przynosi to efektów, lub widać, że kontrahent gra na zwłokę, należy podjąć stanowcze kroki. Taką możliwość daje WinGO.pl – aplikacja stworzona przez Kaczmarski Inkasso, firmę windykacyjną, która od 27 lat obsługuje wierzytelności korporacji oraz małych i średnich firm.

 

Windykacja WinGO – szybko i wygodnie, w pełni online

Aplikacja WinGO.pl sprawia, że współpraca z firmą windykacyjną nigdy dotąd nie była tak prosta i pozbawiona formalności. Wystarczy założyć darmowe konto użytkownika na stronie WinGO, zalogować się do aplikacji i załączyć zdjęcie faktury, którą chcemy zlecić do windykacji. Jeśli faktur jest więcej – można za pomocą aplikacji przesłać zestawienie należności w formie pliku Excel. Istnieje także możliwość wprowadzenia danych ręcznie poprzez uzupełnienie formularza. Każda z możliwości pozwala zlecić windykację krócej niż w minutę.

 

Zlecenie błyskawicznie trafia do ekspertów z Kaczmarski Inkasso, a celem ich działań jest jak najszybsze odzyskanie należności. Podstawą na tym etapie są negocjacje realizowane poprzez kontakt drogą telefoniczną, pocztową i elektroniczną. Dodatkowo dane dłużnika mogą zostać opublikowane w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA, na ogólnopolskiej giełdzie wierzytelności, w wynikach wyszukiwarki Google, a w uzasadnionych sytuacjach – możliwa jest wizyta terenowa u dłużnika.

 

W WinGO od Kaczmarski Inkasso zapłacisz tylko za skuteczną windykację

Rozliczenie za usługi Kaczmarski Inkasso opiera się na zasadzie success fee, czyli klient płaci tylko za skuteczną windykację. Stawki prowizyjne zostały określone w cenniku i są zróżnicowane w zależności od rodzaju sprawy. Warto podkreślić, że w ramach realizacji zlecenia windykacyjnego wierzyciel może odzyskać od dłużnika prowizję, jaką zapłacił za skuteczną windykację. Pozwala na to Ustawa o terminach zapłaty w transakcjach handlowych.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *