Czy warto brać kredyt gotówkowy w banku PKO BP?

Czy warto brać kredyt gotówkowy w banku PKO BP?

banknoty zwinięte w kulę trzymaną w dłoniach

Potrzebujesz dodatkowej gotówki na nagłe wydatki? A może planujesz remont lub rajskie wakacje dla całej rodziny? Jeśli Twoje oszczędności są niewystarczające, zawsze możesz sięgnąć po kredyt gotówkowy. Sprawdźmy zatem, czy warto wnioskować o kredyt w banku PKO BP.

Czym jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to rodzaj kredytu, który udzielany jest przez banki. Co ważne, jest on wypłacany kredytobiorcy w gotówce, dzięki czemu może on przeznaczyć otrzymaną kwotę na dowolny cel. A dzięki tej elastyczności, kredyty gotówkowe cieszą się sporą popularnością i pomagają osobom, które nagle potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki.

Co również istotne, kredyty gotówkowe znajdują się w ofercie praktycznie każdego banku. Dzięki temu każdy z nas może przebierać wśród dostępnych propozycji. Przyjrzyjmy się jednej z nich i sprawdźmy, czy warto starać się po kredyt gotówkowy od PKO BP.  

Szukasz najlepszej oferty kredytowej? Sprawdź Ranking Kredytów Gotówkowych.

 

Jaki kredyt gotówkowy oferuje bank PKO BP?

W ofercie banku PKO BP znajdziemy kredyt gotówkowy w wysokości nawet do 200 000 zł. Oczywiście ostateczna kwota kredytu gotówkowego zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Niemniej jednak PKO BP oferuje kredyt, który w zupełności wystarczy na pokrycie nawet całkiem sporych wydatków. Co ważne, okres kredytowania w przypadku takiego kredytu gotówkowego to maksymalne 24 miesiące. Bank podkreśla także, w przypadku aktualnej oferty, prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego wynosi 0 zł.

Nie wiesz, ile zapłacisz za kredyt? Sprawdź, od czego zależy całkowity koszt kredytu gotówkowego.

 

Kto może skorzystać z kredytu gotówkowego w banku PKO BP?

Kredyt gotówkowy w PKO BP na powyższych warunkach skierowany jest do obecnych i nowych klientów banku, o ile nie korzystali oni wcześniej z takiej usługi w tym banku. Co jednak ważne, dotychczasowi klienci mogą starać się o kredyt gotówkowy w PKO BP na nieco innych zasadach, niż osoby, które do tej pory nie współpracowały z tym bankiem. Jak wygląda to w praktyce?

Przede wszystkim obecni klienci banku mogą starać się o kredyt gotówkowy przez internet. Wystarczy w tym celu zalogować się do serwisu internetowego iPKO lub złożyć wniosek poprzez aplikację mobilną IKO. Co ważne, jeśli bank wyda decyzję pozytywną i dojdzie do podpisania umowy kredytowej, bank wypłaci kredytobiorcy pieniądze zaledwie w ciągu 30 sekund po akceptacji umowy.

Natomiast klienci, którzy do tej pory nie korzystali z usług banku PKO BP, zdalnie mogą uzyskać kredyt w wysokości do 5600 zł. Co jednak ważne, aby podpisać taką umowę kredytową, kredytobiorca będzie musiał wykonać specjalny przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł. W ten sposób bank potwierdzi naszą tożsamość.

Zastanawiasz się, czym należy się kierować przy wyborze kredytu? Sprawdź, jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy.

 

Jak można uzyskać kredyt gotówkowy w banku PKO BP?

Jak już wspomnieliśmy, kredyt gotówkowy w banku PKO BP możemy uzyskać bez wychodzenia
z domu, załatwiając wszelkie formalności przez internet. Jednak to nie jedyny sposób na uzyskanie dodatkowej gotówki w PKO BP.

Jeśli tylko mamy taką możliwość, możemy udać się do najbliższego oddziału lub agencji PKO BP. Wówczas pracownik banku pomoże nam dobrać odpowiedni kredyt gotówkowy i ustalić najkorzystniejsze warunki jego spłaty.

Na podobną pomoc możemy liczyć podczas wideorozmowy oraz rozmowy telefonicznej. Taki sposób uzyskania kredytu sprawdzi się, gdy nie mamy możliwości udania się do placówki banku, ale mimo to chcielibyśmy skorzystać z dodatkowej konsultacji. 

Banki takie jak PKO BP mają w swojej ofercie wiele rodzajów kredytów. Nie da się jednak ukryć, że kredyty gotówkowe mają tę przewagę, że można przeznaczyć je na dowolny cel. Zatem bez względu na to, czy czeka Cię remont, zmiana samochodu, czy też planujesz egzotyczne wakacje, skorzystaj z oferty kredytu gotówkowego, który pozwoli Ci na szybką realizację planów. 

 

Zapoznaj się także z ofertą innych produktów finansowych od PKO BP:

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.