Czy warto brać kredyt gotówkowy w banku PKO BP?

Czy warto brać kredyt gotówkowy w banku PKO BP?

banknoty zwinięte w kulę trzymaną w dłoniach

Potrzebujesz dodatkowej gotówki na nagłe wydatki? A może planujesz remont lub rajskie wakacje dla całej rodziny? Jeśli Twoje oszczędności są niewystarczające, zawsze możesz sięgnąć po kredyt gotówkowy. Sprawdźmy zatem, czy warto wnioskować o kredyt w banku PKO BP.

Czym jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to rodzaj finansowania udzielanego przez banki. To elastyczna forma pożyczki, która jest wypłacana kredytobiorcy w gotówce. Dzięki temu środki mogą być przeznaczone na dowolny cel. To właśnie dlatego kredyty gotówkowe cieszą się taką popularnością, szczególnie wśród osób, które potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki.

Kredyty lub pożyczki gotówkowe znajdują się w ofercie praktycznie każdego banku. Dzięki temu każdy z nas może przebierać wśród dostępnych propozycji. Przyjrzyjmy się jednej z nich i sprawdźmy, czy warto starać się po kredyt gotówkowy od PKO BP.  

Szukasz najlepszej oferty kredytowej? Sprawdź Ranking Kredytów Gotówkowych.

Jaki kredyt gotówkowy oferuje bank PKO BP?

W ofercie banku PKO BP znajdziemy pożyczkę gotówkową w wysokości od 1500zł do 300 000zł. Oczywiście ostateczna kwota kredytu gotówkowego zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Okres kredytowania w przypadku takiej pożyczki to maksymalnie 24 miesiące. Jeżeli to Twoja pierwsza pożyczka w PKO BP prowizja wyniesie 0zł.

Nie wiesz, ile zapłacisz za kredyt? Sprawdź, od czego zależy całkowity koszt kredytu gotówkowego.

Kto może skorzystać z kredytu gotówkowego w banku PKO BP?

Kredyt gotówkowy w PKO BP jest dostępny zarówno dla obecnych klientów banku, jak i nowych klientów, pod warunkiem, że nie korzystali wcześniej z podobnej usługi w tym banku. Istnieje jednak pewna różnica w dostępie do kredytu w zależności od statusu klienta.

Obecni klienci PKO BP

Obecni klienci banku mogą ubiegać się o kredyt gotówkowy online. Wystarczy zalogować się do serwisu internetowego iPKO lub złożyć wniosek przez aplikację mobilną IKO. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i podpisaniu umowy, bank wypłaci środki na konto w zaledwie 30 sekund od akceptacji.

Nowi klienci

Nowi klienci, którzy nie mieli wcześniej kontaktu z PKO BP, mogą ubiegać się o kredyt gotówkowy online do kwoty 6700 zł. Aby podpisać umowę kredytową, konieczne będzie dokonanie symbolicznego przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł, co pozwoli bankowi potwierdzić Twoją tożsamość.

Zastanawiasz się, czym należy się kierować przy wyborze kredytu? Sprawdź, jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy.

Jak można ubiegać się o kredyt gotówkowy w PKO BP?

Jak już wspomnieliśmy, kredyt gotówkowy w PKO BP można uzyskać nawet bez wychodzenia z domu, składając wniosek online.

Jednak istnieją także inne opcje:

  • Odwiedź najbliższy oddział lub agencję PKO BP, gdzie pracownik banku pomoże Ci wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy i ustalić najlepsze warunki spłaty.
  • Skorzystaj z wideorozmowy lub rozmowy telefonicznej, jeśli nie masz możliwości osobistego odwiedzenia placówki banku, ale wciąż potrzebujesz konsultacji.

PKO: Pożyczka online w kilku krokach

Jak ubiegać się o kredyt gotówkowy przez internet? Możesz to zrobić na dwa sposoby: w serwisie iPKO lub w aplikacji IKO. Wystarczą trzy podstawowe kroki. Wypełnij wniosek i potwierdź umowę. Pieniądze trafią na Twoje konto nawet w 1 dzień.

Pożyczka online w kilku krokach, PKO BP

Wniosek o pożyczkę w aplikacji PKO

Wystarczy, że wejdziesz w 'ofertę’ i klikniesz w 'pożyczkę gotówkową’. Następnie wystarczy, że zaznaczysz ile pieniędzy potrzebujesz i ile czasu chcesz spłacać kredyt. Aplikacja automatycznie obliczy miesięczną ratę.

Wniosek o pożyczkę w serwisie PKO

Wniosek o kredyt gotówkowy znajduje się w zakładce 'oferta’, 'wnioski do złożenia’. Musisz wybrać kwotę oraz liczbę rat (podobnie jak w przypadku korzystania z aplikacji). Potwierdź też dane i adres e-mail, na który zostaną przesłane dokumenty. Kiedy zaakceptujesz umowę i dokumenty, otrzymasz pieniądze. Zaraz po akceptacji!

Banki takie jak PKO BP mają w swojej ofercie wiele rodzajów kredytów. Nie da się jednak ukryć, że kredyty gotówkowe mają tę przewagę, że można przeznaczyć je na dowolny cel. Zatem bez względu na to, czy czeka Cię remont, zmiana samochodu, czy też planujesz egzotyczne wakacje, skorzystaj z oferty kredytu gotówkowego, który pozwoli Ci na szybką realizację planów. 

Zapoznaj się także z ofertą innych produktów finansowych od PKO BP:

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *