Santander Leasing

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Strona Główna » Leasing – Ranking Ofert » Firmy Leasingowe – Opinie i Recenzje » Santander Leasing

 

logo firmy leasingowej Santander LeasingPrzedsiębiorcy chętnie sięgają po finansowanie w ramach leasingu. Dzięki temu szybko mogą zakupić pojazdy lub sprzęt, nawet jeśli nie dysponują odpowiednią gotówką. Z kolei firmy leasingowe obecnie prześcigają się w tworzeniu ofert, które będą optymalne dla ich klientów. Sprawdźmy, czy taka właśnie jest oferta od Santander Leasing.

Skorzystaj z leasingu

Jaką ofertę przygotował Santander Leasing?

Santander Leasing oferuje swoim klientom finansowanie w ramach leasingu operacyjnego, finansowego, a także pożyczki leasingowej. Leasing dostępny jest zarówno w złotówkach, jak i obcych walutach. Poza tym Santander Leasing specjalizuje się w leasingu dla małych i średnich firm oraz korporacji. Natomiast w ofercie Santander Leasing znajdziesz m.in. leasing:

 • pojazdów,
 • maszyn i urządzeń,
 • instalacji fotowoltaicznej.

Poza tym w Santander Leasing dostępna jest specjalna oferta leasingu dla lekarzy i weterynarzy.

➡ Szukasz sprawdzonego leasingu? Sprawdź nasz ranking ofert leasingu.

 

Jakie są rodzaje leasingu pojazdów w Santander Leasing?

W ramach leasingu pojazdów Santander Leasing oferuje finansowanie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Poza tym leasingodawca przygotował specjalną usługę dla przedsiębiorców, którzy chcą leasingować samochody elektryczne i hybrydowe.

W zależności od oferty umowa leasingowa może obowiązywać do 72 miesięcy, a finansowanie udzielane jest w złotówkach lub euro.

W Santander Leasing możliwe jest skorzystanie z leasingu na pojazdy, nawet jeśli firma dopiero rozpoczyna swoją działalność. Poza tym leasingodawca zadbał, aby wszelkie formalności związane z uzyskaniem finansowania na pojazd, były ograniczone do niezbędnego minimum. Dzięki temu nowy samochód trafi w Twoje ręce szybciej, niż myślisz.

➡ Zastanawiasz się nad wzięciem pożyczki leasingowej? Sprawdź, czym pożyczka leasingowa różni się od leasingu.

 

Na czym polega leasing maszyn i urządzeń od Santander Leasing?

W przypadku maszyn i urządzeń możesz liczyć na leasing trwający od 12 do 72 miesięcy. Pierwsza opłata zaczyna się już od 1% wartości leasingowanego przedmiotu. O leasing można się starać nawet bez konieczności dostarczania dokumentów finansowych i rejestrowych, a decyzję od leasingodawcy możesz otrzymać w ciągu dosłownie kilku minut.

Dodajmy jeszcze, że w Santander Leasing możesz sfinansować szeroki zakres maszyn, urządzeń i linii technologicznych z różnych branż.

 

Leasing instalacji fotowoltaicznej od Santander Leasing

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej to spora inwestycja. W Santander Leasing możesz sfinansować ją bez naruszania własnych oszczędności. W przypadku zdecydowania się na leasing fotowoltaiki w Santander Leasing okres finansowania wynosi do 72 miesięcy, a wysokość pierwszej opłaty leasingowej zaczyna się od 10%.

Do tego w przypadku leasingu od Santander Leasing możesz zabezpieczyć swoją firmę przed ryzykiem stóp procentowych, a także ustabilizować koszty odsetkowe. Pamiętaj także, że rata leasingu każdego miesiąca będzie się zwracać w postaci mniejszych rachunków za prąd z publicznej sieci energetycznej.

➡ Zastanawiasz się nad montażem instalacji fotowoltaicznej w swojej firmie? Sprawdź nasz ranking ofert fotowoltaiki dla firm.

 

Leasing dla lekarzy i weterynarzy

Santander Leasing przygotował również specjalną ofertę dla lekarzy i weterynarzy. W tym przypadku leasingodawca zapewnia finansowanie na okres od 12 do 72 miesięcy, a pierwsza opłata wynosi 1%. W ramach takiego leasingu można zakupić samochód lub urządzenia medyczne.

 

Leasing dla dużych firm i korporacji

W przypadku dużych firm i korporacji Santander Leasing zapewnia finansowanie, które można indywidualnie dopasować do potrzeb takiego przedsiębiorstwa. Ponadto leasingodawca zapewnia elastyczne warunki współpracy oraz pomoc i wsparcie przy negocjacjach z dostawcami. Z kolei nad obsługą leasingobiorców czuwa 34 specjalnie dobranych doradców.

 

Jak wziąć leasing w Santander Leasing?

Leasing dla firm w Santander możesz załatwić na jeden z trzech sposobów:

 • online,
 • telefonicznie,
 • osobiście.

W tym pierwszym przypadku musisz wypełnić formularz kontaktowy na stronie Santander Leasing. Jeśli podasz w nim swoje dane, leasingodawca będzie mógł na tej podstawie przygotować dla Ciebie ofertę leasingową. Możesz od razu ją zaakceptować lub poprosić o kontakt z doradcą Santander Leasing, aby dopracować szczegóły.

W przypadku kontaktu telefonicznego należy zadzwonić do Santander Leasing. Po krótkiej rozmowie doradca zaproponuje Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości. Podobnie wygląda sytuacja, gdy wybierzesz się do dowolnej placówki Santander Leasing.

Z kolei po dogadaniu warunków, na podpisanie umowy leasingowej możesz umówić się w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.

➡ Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w wyborze leasingu sprawdź nasz ranking brokerów leasingu.

 

Czym jest Santander Leasing?

Santander Leasing jest liderem finansowania w zakresie maszyn i urządzeń. Poza tym znajduje się w ścisłej czołówce firm leasingowych, działających w Polsce. Leasingodawca wcześniej działał pod nazwą BZ WBK Leasing.

Zastanawiasz się, jak znaleźć najlepszą firmą leasingową? Przede wszystkim przeanalizuj swoje potrzeby i możliwości finansowe, a następnie skonfrontuj je z dostępnymi ofertami. W ten sposób najszybciej sprawdzisz, czy oferta od takiego leasingodawcy jak Santander Leasing jest właśnie dla Ciebie.

 

Być może zainteresują Cię także inne produkty finansowe od Santander:

 

Szukasz najlepszego leasingu? Sprawdź nasz

Ranking Ofert Leasingu

BNP Paribas logo
🥇 Arval (Grupa BNP Paribas)
- Najem długoterminowy dla firm
4.7/5
leasing EFL Credit Agricole
🥈 EFL Grupa Credit Agricole - Leasing
- Leasing
4.7/5
🥉 mLeasing
- Leasing oraz oferty poleasingowe
4.7/5
4.7/5 - (3 votes)

2 komentarze

 1. Przemysław pisze:

  Santander leasing, nie polecam, wszystkie ich błędy przerzucają na klienta. Auto stwierdzono szkodę całkowita, a leasing ubezpieczył auto w Warcie AC o 45 tys mniej. Przez co gap fakturowym przeliczył kwotę ubezpieczenia na tę o 45 tys niższa bo miał zapis o przeliczeniu kwoty ubezpieczenia różna o 10% faktura a ubezpieczenie AC. Czyli brakło gap by pokryć wszystkie moje zobowiązania wynikające z tego leasingu. Dodatkowo nie ważne na co wyślesz przelew i tak opłaca sobie co chcą. A mianowicie miałem dopłacić im z tej szkody około 4tys ale chciałem poczekać do rozstrzygnięcia sprawy. Opłaciłem ratę za kolejny samochód, a po miesiącu dostaje po naglenie bo nie zapłaciłem raty, wzięli sobie pieniądze z raty na to co nie mogli wziąć komornika. A za ratę mogą już ścigać pklienta. No i oczywiście zapłacone. I teraz nikt nie potrafi mi wyjaśnić nikt nie winny tylko klient czyli ja mam placic

 2. Stefan pisze:

  Nie polecam Santander Leasing. Nie potrafią rozwiązywać problemów, które sami stworzyli. Szczególnie uwaga na ubezpieczenie i spółkę „córkę” AON, która ubezpieczy ci auto mimo tego, że sam to zrobiłeś a potem masz problem, którego nikt nie potrafi ogarnąć. Wpłaty księgują jak chcą a tempo odpowiedzi najdłuższe z możliwych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *