Santander Leasing

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Strona Główna » Leasing – Ranking Ofert » Firmy Leasingowe – Opinie i Recenzje » Santander Leasing

 

logo firmy leasingowej Santander LeasingPrzedsiębiorcy chętnie sięgają po finansowanie w ramach leasingu. Dzięki temu szybko mogą zakupić pojazdy lub sprzęt, nawet jeśli nie dysponują odpowiednią gotówką. Z kolei firmy leasingowe obecnie prześcigają się w tworzeniu ofert, które będą optymalne dla ich klientów. Sprawdźmy, czy taka właśnie jest oferta od Santander Leasing.

Skorzystaj z leasingu

Jaką ofertę przygotował Santander Leasing?

Santander Leasing oferuje swoim klientom finansowanie w ramach leasingu operacyjnego, finansowego, a także pożyczki leasingowej. Leasing dostępny jest zarówno w złotówkach, jak i obcych walutach. Poza tym Santander Leasing specjalizuje się w leasingu dla małych i średnich firm oraz korporacji. Natomiast w ofercie Santander Leasing znajdziesz m.in. leasing:

  • pojazdów,
  • maszyn i urządzeń,
  • instalacji fotowoltaicznej.

Poza tym w Santander Leasing dostępna jest specjalna oferta leasingu dla lekarzy i weterynarzy.

➡ Szukasz sprawdzonego leasingu? Sprawdź nasz ranking ofert leasingu.

 

Jakie są rodzaje leasingu pojazdów w Santander Leasing?

W ramach leasingu pojazdów Santander Leasing oferuje finansowanie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Poza tym leasingodawca przygotował specjalną usługę dla przedsiębiorców, którzy chcą leasingować samochody elektryczne i hybrydowe.

W zależności od oferty umowa leasingowa może obowiązywać do 72 miesięcy, a finansowanie udzielane jest w złotówkach lub euro.

W Santander Leasing możliwe jest skorzystanie z leasingu na pojazdy, nawet jeśli firma dopiero rozpoczyna swoją działalność. Poza tym leasingodawca zadbał, aby wszelkie formalności związane z uzyskaniem finansowania na pojazd, były ograniczone do niezbędnego minimum. Dzięki temu nowy samochód trafi w Twoje ręce szybciej, niż myślisz.

➡ Zastanawiasz się nad wzięciem pożyczki leasingowej? Sprawdź, czym pożyczka leasingowa różni się od leasingu.

 

Na czym polega leasing maszyn i urządzeń od Santander Leasing?

W przypadku maszyn i urządzeń możesz liczyć na leasing trwający od 12 do 72 miesięcy. Pierwsza opłata zaczyna się już od 1% wartości leasingowanego przedmiotu. O leasing można się starać nawet bez konieczności dostarczania dokumentów finansowych i rejestrowych, a decyzję od leasingodawcy możesz otrzymać w ciągu dosłownie kilku minut.

Dodajmy jeszcze, że w Santander Leasing możesz sfinansować szeroki zakres maszyn, urządzeń i linii technologicznych z różnych branż.

 

Leasing instalacji fotowoltaicznej od Santander Leasing

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej to spora inwestycja. W Santander Leasing możesz sfinansować ją bez naruszania własnych oszczędności. W przypadku zdecydowania się na leasing fotowoltaiki w Santander Leasing okres finansowania wynosi do 72 miesięcy, a wysokość pierwszej opłaty leasingowej zaczyna się od 10%.

Do tego w przypadku leasingu od Santander Leasing możesz zabezpieczyć swoją firmę przed ryzykiem stóp procentowych, a także ustabilizować koszty odsetkowe. Pamiętaj także, że rata leasingu każdego miesiąca będzie się zwracać w postaci mniejszych rachunków za prąd z publicznej sieci energetycznej.

➡ Zastanawiasz się nad montażem instalacji fotowoltaicznej w swojej firmie? Sprawdź nasz ranking ofert fotowoltaiki dla firm.

 

Leasing dla lekarzy i weterynarzy

Santander Leasing przygotował również specjalną ofertę dla lekarzy i weterynarzy. W tym przypadku leasingodawca zapewnia finansowanie na okres od 12 do 72 miesięcy, a pierwsza opłata wynosi 1%. W ramach takiego leasingu można zakupić samochód lub urządzenia medyczne.

 

Leasing dla dużych firm i korporacji

W przypadku dużych firm i korporacji Santander Leasing zapewnia finansowanie, które można indywidualnie dopasować do potrzeb takiego przedsiębiorstwa. Ponadto leasingodawca zapewnia elastyczne warunki współpracy oraz pomoc i wsparcie przy negocjacjach z dostawcami. Z kolei nad obsługą leasingobiorców czuwa 34 specjalnie dobranych doradców.

 

Jak wziąć leasing w Santander Leasing?

Leasing dla firm w Santander możesz załatwić na jeden z trzech sposobów:

  • online,
  • telefonicznie,
  • osobiście.

W tym pierwszym przypadku musisz wypełnić formularz kontaktowy na stronie Santander Leasing. Jeśli podasz w nim swoje dane, leasingodawca będzie mógł na tej podstawie przygotować dla Ciebie ofertę leasingową. Możesz od razu ją zaakceptować lub poprosić o kontakt z doradcą Santander Leasing, aby dopracować szczegóły.

W przypadku kontaktu telefonicznego należy zadzwonić do Santander Leasing. Po krótkiej rozmowie doradca zaproponuje Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości. Podobnie wygląda sytuacja, gdy wybierzesz się do dowolnej placówki Santander Leasing.

Z kolei po dogadaniu warunków, na podpisanie umowy leasingowej możesz umówić się w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.

➡ Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w wyborze leasingu sprawdź nasz ranking brokerów leasingu.

 

Czym jest Santander Leasing?

Santander Leasing jest liderem finansowania w zakresie maszyn i urządzeń. Poza tym znajduje się w ścisłej czołówce firm leasingowych, działających w Polsce. Leasingodawca wcześniej działał pod nazwą BZ WBK Leasing.

Zastanawiasz się, jak znaleźć najlepszą firmą leasingową? Przede wszystkim przeanalizuj swoje potrzeby i możliwości finansowe, a następnie skonfrontuj je z dostępnymi ofertami. W ten sposób najszybciej sprawdzisz, czy oferta od takiego leasingodawcy jak Santander Leasing jest właśnie dla Ciebie.

 

Być może zainteresują Cię także inne produkty finansowe od Santander:

 

Szukasz najlepszego leasingu? Sprawdź nasz

Ranking Ofert Leasingu

leasing EFL Credit Agricole
🥇 EFL Grupa Credit Agricole - Leasing
- Leasing
4.7/5
🥈 Santander
- Leasing
4.7/5
carsmile logo
🥉 Carsmile
- Leasing, kredyty, najem długoterminowy
4.7/5
5/5 - (2 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.