Santander – Kredyt dla firm

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Strona Główna » Kredyty Dla Firm – Ranking » Banki i Firmy Pożyczkowe – Recenzje » Santander – Kredyt dla firm

 

Santander konto firmowe

Kredyt dla firm to często jedyny sposób, aby skutecznie rozwijać własną działalność. Uzyskanie dodatkowych środków pozwala na finansowanie bieżącej działalności oraz przeprowadzenie niezbędnych inwestycji. Obecnie praktycznie w każdym banku znajdziemy oferty kredytów firmowych. W poniższym artykule przyjrzymy się, jakie sposoby na dodatkowe finansowanie przedsiębiorstw, oferuje bank Santander.

Otrzymaj ofertę kredytu dla firm

Santander – kredyt dla firm

Bank Santander podkreśla, że uzyskanie kredytu dla firm wiąże się tylko z niezbędnymi formalnościami, a przedsiębiorcy mogą liczyć na indywidualne dopasowanie warunków do własnych potrzeb. Dodatkowo bank oferuje wysokie kwoty kredytów dla firm, których spłatę można rozłożyć na okres nawet do 15 lat, w zależności od wybranej oferty.

 

Oferta kredytów dla firm w Santander

Bank Santander oferuje szereg kredytów dla firm, zarówno na bieżącą działalność, jak i inwestycyjnych:

  • kredyt Biznes Ekspres,
  • kredyt Biznes Ekspres EBI,
  • kredyt w rachunku bieżącym,
  • kredyt obrotowy,
  • kredyt inwestycyjny,
  • kredyt Biznes Ekspres Hipoteka,
  • kredyty technologiczny.

Kredyt Biznes Ekspres

Kredyt Biznes Ekspres i Biznes Ekspres EBI to kredyty na dowolny cel związany z bieżącą lub inwestycyjną działalnością przedsiębiorstwa. W obu przypadkach możesz liczyć na kwotę do 500 000 zł, którą będziesz musiał spłacić w okresie do 5 lat. Kredyt dla firm Biznes Ekspres EBI udzielany jest ze środków Europejskiego Banku Inwestycyjnego, dzięki czemu możesz liczyć na odpowiednio niższe oprocentowanie.

 

Kredyt w rachunku bieżącym Santander

Kredyt w rachunku bieżącym ma pomóc Ci w przypadku nieprzewidzianych wydatków, które pojawią się w Twojej firmie. Uzyskaną kwotę możesz przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną przez Ciebie działalnością, a w przypadku kredytu do 50 000 zł nie musisz przedstawiać bankowi żadnego zabezpieczenia rzeczowego. Kredyt w rachunku bieżącym przyznawany jest na okres od 12 do 36 miesięcy, przy czym możesz go automatycznie odnawiać nawet przez 20 lat. Ten rodzaj kredytu od banku Santander dostępny jest w kilku walutach: złotówkach, dolarach amerykańskich, euro, frankach szwajcarskich oraz funtach brytyjskich.

➡ Sprawdź ranking rachunków bankowych dla firm.

 

Kredyt obrotowy dla firm

Kredyt obrotowy dla firm również służy do pokrycia bieżących wydatków firmy, w tym podatku VAT. Okres kredytowania wynosi od 12 do 36 miesięcy, a dofinansowanie możesz uzyskać w takich walutach jak: PLN, EUR, USD, GBP czy CHF.

 

Kredyt inwestycyjny dla firm

W przypadku kredytu inwestycyjnego dla firm od banku Santander możesz liczyć na dofinansowanie w wysokości do 80-90% wartości inwestycji. Okres kredytowania wynosi do 15 lat, przy czym możesz skorzystać z karencji w jego spłacie (od 18 do 24 miesięcy).
Kredyt dla firm Biznes Ekspres Hipoteka to dofinansowanie przeznaczone dla przedsiębiorców, posiadających nieruchomość, która może stanowić zabezpieczenie kredytu w postaci hipoteki. W przypadku tego kredytu możesz otrzymać do 3 000 000 zł, a okres spłaty wyniesie do 15 lat.

➡ Potrzebujesz zakupić nowy sprzęt dla swojej firmy? Zapoznaj się również z naszym rankingiem leasingu.

 

Kredyt technologiczny dla firm

Z kolei kredyt technologiczny dla firm pozwala na uzyskanie dofinansowania z BGK, które możesz przeznaczyć na wdrażanie nowoczesnych technologii w firmie. Kwota kredytu może wynieść nawet do 6 000 000 zł, w zależności od zdolności kredytowej Twojego przedsiębiorstwa.

 

Zobacz, jak kredyt firmowy od Santander wypada na tle innych ofert i sprawdź nasz

Ranking Kredytów Dla Firm

🥇 Alior Bank
- Kredyt dla firm
4.7/5
🥈 Nest Bank
- BIZnest Kredyt dla firm
4.5/5
Erbeo logo
🥉 Erbeo
- finansowanie dla firm
4.7/5
4. Visset
- Gotówka na raty
4.5/5
NovaLend-logo
5. NovaLend
- Pożyczka dla firm
4.5/5
6. Finea
- Sfinansuj koszty
4.4/5
7. Finiata
- Linia finansowa
4.4/5
eFaktor
- Faktoring Odwrotny
PragmaGO
- Zakupy Firmowe Na Raty
Monevia
- Pożyczka online dla firm

Jak uzyskać kredyt dla firm w Santander?

Bank Santander umożliwia zaciągnięcie kredytu dla firm na jeden z trzech sposobów.
Po pierwsze, wszelkie formalności związane z uzyskaniem kredytu dla firm możesz załatwić przez internet. Jeśli jesteś klientem banku Santander, wystarczy, że zalogujesz się do swojej bankowości internetowej i zajrzysz do zakładki Oferta. Powinna się tam znajdować specjalna oferta przygotowana właśnie dla Twojej firmy.

Teraz możesz wypełnić wniosek o kredyt dla firm, w którym określisz wysokość kwoty, o jaką zamierzasz się ubiegać. Następnie bank sprawdzi Twoją zdolność kredytową i wyda decyzję o przyznaniu środków.

➡ Zapoznaj się także z ofertą faktoringu w Santander Factoring. Być może to lepsze rozwiązanie dla Twojej firmy, np. w wypadku gdy nie ma ona zdolności kredytowej.

Jeśli decyzja kredytowa będzie pozytywna, otrzymasz umowę kredytową i inne dokumenty. Dokładnie się z nimi zapoznaj, a jeśli wszystko się zgadza, zaakceptuj umowę kredytową smsKodem.

Po drugie, formalności związane z uzyskaniem kredytu dla firm od banku Santander możesz także załatwić telefonicznie. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 1 9999. Możesz również podać swój numer telefonu na stronie internetowej banku, a jego pracownik oddzwoni do Ciebie.

Podczas rozmowy telefonicznej otrzymasz wszelkie informacje na temat kredytu dla firm. Z kolei Ty będziesz musiał podać dane niezbędne do wypełnienia wniosku kredytowego. Następnie pracownik banku poinformuje cię o decyzji kredytowej, a jeśli będzie ona pozytywna, prześle na podany przez Ciebie adres e-mail, umowę kredytową. Teraz wystarczy, że ją zaakceptujesz i będziesz mógł cieszyć się dodatkowych środków na prowadzenie lub rozwój Twojej firmy.

Ostatnim sposobem na uzyskanie kredytu dla firm od Santander jest osobista wizyta w jednym z oddziałów tego banku. Na miejscu dedykowany doradca przedstawi Ci szczegóły oferty i poprosi cię o przygotowanie odpowiednich dokumentów.

Po złożeniu wniosku o kredyt bank zapozna się z nim i wyda decyzję kredytową. Umowę będziesz mógł podpisać w oddziale banku.

Santander to kolejny bank, który posiada w swojej ofercie różne rodzajów kredytów dla firm. Dzięki temu jako przedsiębiorca możesz skorzystać z dofinansowania, które faktycznie potrzebne jest Twojej firmie.

 

➡ Sprawdź Ranking Kredytów dla Firm

4.2/5 - (13 votes)