PragmaGO

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Strona Główna » Faktoring – Ranking Firm » Firmy Faktoringowe – Opinie » PragmaGO

 

Pragma GO faktoring

Parametry oferty PragmaGO:

Opłaty Ustalane indywidualnie
Kwota finansowania od 500 zł do 1 mln zł
Waluty PLN, EUR, USD, GBP
Faktoring pełny czy niepełny Niepełny (z regresem)
Faktoring jawny czy cichy Jawny
Obsługiwane firmy Działalności gospodarcze i spółki
Faktoring odwrotny Nie

Skorzystaj z oferty PragmaGo

 

Nowoczesne finansowanie dla firm poprzez faktoring PragmaGO

Obecnie na rynku funkcjonuje wiele firm oferujących usługi faktoringowe. Na bardzo ciekawą propozycję w zakresie faktoringu, możemy natrafić zapoznając się z ofertą firmy PragmaGO. Firma faktoringowa PragmaGO ma ugruntowaną pozycję w branży finansowej, w której z sukcesem funkcjonuje już od kilkunastu lat. Swoją działalność koncentruje przede wszystkim wokół tematyki faktoringu, a oferta usługowa dedykowana jest zarówno dla małych, średnich, jak i większych przedsiębiorstw – choć firma skupia się w szczególności na firmach małych i średnich. Wartość obsługiwanego przez Pragmę portfela wierzytelności, przekroczyła już 366 mln. złotych, przy kooperacji z ponad 5000 klientów. Firma PragmaGO działa na dużą skalę, a silną pozycję i markę buduje m. in. poprzez gęstą sieć placówek na terenie całego kraju, w których na co dzień pracują specjaliści służący profesjonalnym doradztwem finansowym.

 

Zobacz, jak Pragma wypada na tle innych firm faktoringowych i sprawdź nasz

Ranking Firm Faktoringowych

I. Faktoring dla małych firm:

🥇 Monevia

5/5

🥈 Idea Money

4.7/5

🥉 Finea

4.5/5

4. PragmaGO

4.5/5

5. Billecta

4.5/5

6. SMEO

4.5/5

7. eFaktoring NFG

4.6/5

II. Faktoring dla firm średniej wielkości:

eFaktor
- Oferta wyróżniona dla firm średniej wielkości

PragmaGO
- Oferta wyróżniona dla firm średniej wielkości

Idea Money
- Oferta wyróżniona dla firm średniej wielkości

Bibby Financial Services

BNP Paribas Faktoring

Faktoria (Nest Bank)

IFIS Finance

III. Faktoring dla dużych firm:

BNP Paribas Faktoring
- Oferta wyróżniona dla dużych firm

Bibby Financial Services
- Oferta wyróżniona dla dużych firm

 Sprawdź też pełny Faktoring Ranking

 

Przyjazny i transparentny proces faktoringowy online w PragmaGO

Po wejściu na stronę internetową firmy, pojawia się aktywne okienko komunikacyjne, poprzez które można zasięgnąć wszelkich informacji o tym jak działa faktoring w Pragmie – w ramach rozmowy z doradcą w trybie live. Jest to bardzo pomocne i przyjazne rozwiązanie. PragmaGO świadczy usługi wyłącznie w formie faktoringu jawnego. Firma wychodzi bowiem z założenia, że cały proces powinien być transparentny dla każdej ze stron, a przy okazji minimalizować wzajemne ryzyko i koszty z nim związane. Faktoring cichy (czytaj więcej) powoli odchodzi w zapomnienie, ponieważ generuje niepotrzebne ryzyko, czemu towarzyszą zwykle wysokie koszty usługi, które stanowią rekompensatę z tego tytułu. Oferta firmy Pragma skierowana jest do wszystkich typów podmiotów i różnych branż, w jakich one funkcjonują, priorytetem jest jednak faktoring dla małych firm. Warto zaznaczyć, że specjalnością firmy jest faktoring online, w ramach którego cały proces przebiega za pośrednictwem internetu, czyli szybko i sprawnie.

 

Pragma – szeroka i atrakcyjna oferta faktoringu dla każdego

W ramach swojej oferty, firma Pragma świadczy także mikrofaktoring. Jest to wygoda opcja dla przedsiębiorstw, których obroty nie przekraczają 3 mln. złotych. Kompletna procedura skutkująca otrzymaniem przelewu na konto faktoranta (wystawcy faktury), trwa do 2 godzin. Jeśli chodzi o limity, to najniższa wartość faktur, jaką może sfinansować Pragma, wynosi 30 tys. zł., natomiast maksymalny limit to aż 1 mln. złotych. Na drodze indywidualnej negocjacji i weryfikacji, możliwe jest podwyższenie górnej kwoty, do jakiej finansowane będą faktury.

Cała procedura, która w 100% przebiega online, wygląda następująco: wprowadzenie danych klienta/kontrahenta, zapoznanie się z ofertą, wprowadzenie danych odbiorców oraz parametrów transakcji, odpowiedź na kilka pytań około finansowych, dokonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości złotówki. Czynności te zwykle zajmują od kilku do kilkunastu minut, po czy oczekujemy na pozytywną decyzję i przelew nawet do 95% należności fakturowej. Przy każdym rodzaju produktu dotyczącego faktoringu, firma PragmaGO zamieściła specjalny kalkulator, dzięki któremu zapoznamy się ze szczegółami kosztów i kwoty, jaką potencjalnie otrzymamy na rachunek bankowy, przy określonym przedziale czasowym finansowania.

Firma Pragma faktoringiem nazywa stałą współpracę z klientem, natomiast ofertę w obszarze pojedynczej sprzedaży, można znaleźć w zakładce “finansowanie faktur“. W tym przypadku limity wynoszą od 500 do 250 000 złotych. Przykładowy koszt sfinansowania faktury o wartości brutto, wyniesie 151,79 zł., zaś na konto otrzymamy zaliczkę w wysokości 9 769,50 zł. Powyżej wartości przedstawionych limitów, firma otrzyma specjalną ofertę cenową. Na uwagę zasługuje również fakt, że faktoring świadczony przez firmę Pragma, może dotyczyć też rozliczeń w walucie euro. Co ciekawe, korzystając z faktoringu online, w ramach oferty Pragmy – otrzymujemy ubezpieczenie całej transakcji gratis.