PragmaGO

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Created with Sketch.

Pragma GO faktoring

Nowoczesne finansowanie dla firm poprzez faktoring PragmaGO

Na rynku funkcjonuje wiele firm oferujących usługi faktoringowe. Wśród popularnych sloganów reklamowych, jakie można dostrzec na stronach firm świadczących faktoring przez internet, najczęściej przewija się hasło typu – “gotówka za faktury”. Na bardzo ciekawą propozycję w zakresie faktoringu, możemy natrafić zapoznając się z ofertą firmy PragmaGO. Firma faktoringowa PragmaGO ma ugruntowaną pozycję w branży finansowej, w której z sukcesem funkcjonuje już od kilkunastu lat. Swoją działalność koncentruje przede wszystkim wokół tematyki faktoringu, a oferta usługowa dedykowana jest zarówno dla małych, średnich, jak i większych przedsiębiorstw. Wartość obsługiwanego przez Pragmę portfela wierzytelności, przekroczyła już 366 mln. złotych, przy kooperacji z ponad 5000 klientów. Firma PragmaGO działa na dużą skalę, a silną pozycję i markę buduje m. in. poprzez gęstą sieć placówek na terenie całego kraju, w których na co dzień pracują specjaliści służący profesjonalnym doradztwem finansowym.

 

Zobacz, jak Pragma wypada na tle innych firm faktoringowych i sprawdź nasz

Ranking Firm Faktoringowych

I. Faktoring dla małych firm:

monevia logo

1. Monevia

5/5
Łatwość obsługi
Cena
Elastyczność oferty
ING Finansowanie Faktur Faktoring logo

2. ING Finansowanie Faktur

4.7/5
Łatwość obsługi
Cena
Elastyczność oferty
Finea faktoring logo

3. Finea

4.5/5
Łatwość obsługi
Cena
Elastyczność oferty
Credstep faktoring logo

4. Credstep

4.5/5
Łatwość obsługi
Cena
Elastyczność oferty
SMEO faktoring logo

5. SMEO

4.5/5
Łatwość obsługi
Cena
Elastyczność oferty
eFaktoring NFG logo

6. eFaktoring NFG

4.5/5
Łatwość obsługi
Cena
Elastyczność oferty
Fandla logo

7. Fandla

4.5/5
Łatwość obsługi
Cena
Elastyczność oferty

II. Faktoring dla firm średniej wielkości:

eFaktor faktoring

eFaktor
- Oferta wyróżniona dla firm średniej wielkości

Pragma faktoring logo

PragmaGO
- Oferta wyróżniona dla firm średniej wielkości

BNP Paribas Faktoring logo

BNP Paribas Faktoring
- Oferta wyróżniona dla firm średniej wielkości

bibby faktoring logo

Bibby Financial Services

Faktoria faktoring logo

Faktoria (Nest Bank)

logo IFIS Finance

IFIS Finance

Mennica Faktoring logo

Mennica

III. Faktoring dla dużych firm:

BNP Paribas Faktoring logo

BNP Paribas Faktoring
- Oferta wyróżniona dla dużych firm

bibby faktoring logo

Bibby Financial Services
- Oferta wyróżniona dla dużych firm

 Sprawdź też pełny Faktoring Ranking

 

Przyjazny i transparentny proces faktoringowy online w PragmaGO

Po wejściu na stronę internetową firmy, pojawia się aktywne okienko komunikacyjne, poprzez które można zasięgnąć wszelkich informacji o tym jak działa faktoring w Pragmie – w ramach rozmowy z doradcą w trybie live. Jest to bardzo pomocne i przyjazne rozwiązanie. PragmaGO świadczy usługi wyłącznie w formie faktoringu jawnego. Firma wychodzi bowiem z założenia, że cały proces powinien być transparentny dla każdej ze stron, a przy okazji minimalizować wzajemne ryzyko i koszty z nim związane. Faktoring cichy (czytaj więcej) powoli odchodzi w zapomnienie, ponieważ generuje niepotrzebne ryzyko, czemu towarzyszą zwykle wysokie koszty usługi, które stanowią rekompensatę z tego tytułu. Oferta firmy Pragma skierowana jest do wszystkich typów podmiotów i różnych branż, w jakich one funkcjonują, priorytetem jest jednak faktoring dla małych firm. Warto zaznaczyć, że specjalnością firmy jest faktoring online, w ramach którego cały proces przebiega za pośrednictwem internetu, czyli szybko i sprawnie.

 

Pragma – szeroka i atrakcyjna oferta faktoringu dla każdego

W ramach swojej oferty, firma Pragma świadczy także mikrofaktoring. Jest to wygoda opcja dla przedsiębiorstw, których obroty nie przekraczają 3 mln. złotych. Kompletna procedura skutkująca otrzymaniem przelewu na konto faktoranta (wystawcy faktury), trwa do 2 godzin. Jeśli chodzi o limity, to najniższa wartość faktur, jaką może sfinansować Pragma, wynosi 30 tys. zł., natomiast maksymalny limit to aż 1 mln. złotych. Na drodze indywidualnej negocjacji i weryfikacji, możliwe jest podwyższenie górnej kwoty, do jakiej finansowane będą faktury.

Cała procedura, która w 100% przebiega online, wygląda następująco: wprowadzenie danych klienta/kontrahenta, zapoznanie się z ofertą, wprowadzenie danych odbiorców oraz parametrów transakcji, odpowiedź na kilka pytań około finansowych, dokonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości złotówki. Czynności te zwykle zajmują od kilku do kilkunastu minut, po czy oczekujemy na pozytywną decyzję i przelew nawet do 95% należności fakturowej. Przy każdym rodzaju produktu dotyczącego faktoringu, firma PragmaGO zamieściła specjalny kalkulator, dzięki któremu zapoznamy się ze szczegółami kosztów i kwoty, jaką potencjalnie otrzymamy na rachunek bankowy, przy określonym przedziale czasowym finansowania.

Firma Pragma faktoringiem nazywa stałą współpracę z klientem, natomiast ofertę w obszarze pojedynczej sprzedaży, można znaleźć w zakładce “finansowanie faktur“. W tym przypadku limity wynoszą od 500 do 250 000 złotych. Przykładowy koszt sfinansowania faktury o wartości brutto, wyniesie 151,79 zł., zaś na konto otrzymamy zaliczkę w wysokości 9 769,50 zł. Powyżej wartości przedstawionych limitów, firma otrzyma specjalną ofertę cenową. Na uwagę zasługuje również fakt, że faktoring świadczony przez firmę Pragma, może dotyczyć też rozliczeń w walucie euro. Co ciekawe, korzystając z faktoringu online, w ramach oferty Pragmy – otrzymujemy ubezpieczenie całej transakcji gratis.

 

Wniosek o finansowanie w PragmaGO