Finces – Faktoring

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Strona Główna » Faktoring – Ranking Firm » Firmy Faktoringowe – Opinie » Finces – Faktoring

 

finces faktoring

Faktoring Finces

Finces jest firmą zajmującą się faktoringiem, otwartą na współpracę z różnymi podmiotami. Jej klientami są mikro, jak również małe i średnie przedsiębiorstwa. Powstała z inicjatywy firmy pożyczkowej SuperGrosz, od lat cieszącej się zaufaniem na polskim rynku. Finces pomaga przedsiębiorcom utrzymać płynność finansową poprzez świadczenie usług faktoringowych. Gotówka za faktury jeszcze nieopłacone może być przeznaczona na regulowanie bieżących wydatków oraz inwestycje w dalszy rozwój.

 

Oferta Finces

Jak działa faktoring w wykonaniu Finces? Klienci firmy nie muszą obawiać się angażowania w transakcję własnych kontrahentów. Zawierają umowy bezpośrednio z Finces, bez informowania strony trzeciej. Jest to tak zwany faktoring cichy (więcej faktoringu cichym), chroniący wizerunek przedsiębiorcy i zarazem pozwalający mu czerpać korzyści z dodatkowych środków na firmowym koncie. Z usług Finces korzystają różne firmy, faktoring cenią sobie jednak szczególnie freelancerzy i mikroprzedsiębiorstwa, a także małe i średnie podmioty działalności gospodarczej. Usługi faktoringowe małym firmom pozwalają być bardziej konkurencyjnymi w walce o zleceniodawców, którym mogą zaproponować dłuższy termin płatności. MŚP cenią sobie możliwość wykorzystania dodatkowych pieniędzy na inwestycje. Wszystkich przekonuje natomiast faktoring online. Finces umożliwia załatwienie wszelkich formalności drogą internetową, począwszy od rejestracji, przez przesyłanie faktur, aż po przyznanie finansowania.

 

Finansowanie faktur poprzez faktoring Finces

Finces oferuje klientom finansowanie faktur o wartości od 500 zł do kwoty ustalonej indywidualnie z klientem na podstawie analizy jego zdolności. Każdy zarejestrowany otrzymuje indywidualny limit faktoringowy (więcej o limicie faktoringowym). W jego ramach możliwe jest finansowanie kilku faktur. Terminowe regulowanie należności prowadzi do odnowienia limitu, a klienci mogą ubiegać się o jego podniesienie. Firma faktoringowa pobiera 4% za każde 30 dni finansowania, dając użytkownikom możliwość przedłużenia okresu spłaty o kolejne 14 dni bez dodatkowych opłat. Klientom przysługuje też prawo złożenia wniosku o wydłużenie terminu płatności do 120 dni od momentu wystawienia faktury. Nowi użytkownicy nie płacą za faktoring, koszty sfinansowania pierwszej faktury są zerowe przez okres 30 dni. Jeżeli klient zdecyduje się w tym czasie zarejestrować kolejną, zapłaci jedynie 0,8%. Finces świadczy usługi na podstawie nieprzeterminowanych faktur za wykonane zlecenia.

Obecnie Finces oferuje również dwie atrakcyjne promocje:

  • Pierwsza faktura do kwoty 5 tys. zł na 3o dni za 0 zł
  • Druga faktura do kwoty 5 tys. zł  na 30 dni za 0,027 % na dzień ( 0,8% za 30 dni)

Faktoring przez internet cieszy się uznaniem klientów. Głównie za sprawą bezproblemowej rejestracji online oraz możliwości otrzymania pieniędzy na bieżące wydatki, realizację kolejnych zleceń czy zapłacenie rachunków. Portal działa za darmo (brak opłat abonamentowych) i jest prosty w obsłudze. Wystarczy założyć na stronie konto firmy faktoring stanie się dzięki temu przystępniejszy. Przedsiębiorca nie ponosi z tego tytuły żadnych opłat i jak wspominano, pierwszą fakturę może sfinansować za darmo. Formalności zostają załatwione za pośrednictwem Internetu, przez co największą popularnością cieszy się faktoring dla małych firm. Osoby odpowiedzialne za ich prowadzenie mają na co dzień mnóstwo obowiązków, związanych z obsługą własnych klientów. Finces nie obciąża ich zatem dodatkowymi formalnościami.

zobacz również, jak Finces wypada na tle innych firm faktoringowych i sprawdź nasz:

Ranking Firm Faktoringowych

🥇 Monevia
4.9/5
🥈 Finea
4.7/5
🥉 FaktorOne
4.5/5
4. FlexIdea
4.6/5
5. SMEO
4.9/5
6. eFaktoring NFG
4.5/5

Sprawdź też pełne Porównanie Firm Faktoringowych

4.2/5 - (5 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *