Citi Bank – Kredyt dla firm

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Strona Główna » Kredyty Dla Firm – Ranking » Banki i Firmy Pożyczkowe – Recenzje » Citi Bank – Kredyt dla firm

 

citi bank handlowy kredyt firmowy

Czy planujesz większe inwestycje w swoje firmie? A może poszukujesz dofinansowania bieżącej działalności? Bez względu na powód, warto bliżej przyjrzeć się ofertom kredytów dla firm, jakie oferują banki. W poniższym artykule znajdziesz propozycje dla przedsiębiorców przygotowane przez Citi Bank. 

Otrzymaj ofertę kredytu dla firm

Citi Bank – zasady kredytów dla firm  

Wybór kredytu dla firm nie jest najłatwiejszym zadaniem. Co ciekawe, wynika to z nadmiaru, a nie niedoboru ciekawych ofert. Większość banków ma kilka rodzajów kredytów dla firm w swojej ofercie i nie inaczej jest w przypadku Citi Banku. A dlaczego warto wybrać właśnie tego kredytodawcę?

Przede wszystkim Citi Bank stara się jak najszybciej wydać decyzję kredytową, dzięki czemu czas oczekiwania na przyznane środki jest odpowiednio krótszy. Do tego Citi Bank stawia na elastyczne podejście do klienta, dzięki czemu masz szansę na otrzymanie kredytu, który faktycznie potrzebujesz.

Co więcej, cały proces uzyskania kredytu dla firm odbędzie się pod okiem jednego doradcy, od pierwszego kontaktu, po podpisanie umowy. Dzięki temu nie będziesz otrzymywał sprzecznych informacji, a przy każdym kontakcie z bankiem nie będziesz musiał od nowa przedstawiać sytuacji swojej firmy. 

Poza tym Citi Bank przedstawi Ci prosty i czytelny cennik, co pozwoli ci na dokładne poznanie kosztów kredytu dla firm i świadome podpisanie umowy kredytowej.

 

Zobacz również jak kredyt firmowy od Citi Bank wypada na tle innych ofert i sprawdź nasz

Ranking Kredytów Dla Firm

🥇 Alior Bank
- Kredyt dla firm
4.7/5
🥈 Nest Bank
- BIZnest Kredyt dla firm
4.5/5
Erbeo logo
🥉 Erbeo
- finansowanie dla firm
4.7/5
4. Visset
- Gotówka na raty
4.5/5
NovaLend-logo
5. NovaLend
- Pożyczka dla firm
4.5/5
6. Finea
- Sfinansuj koszty
4.4/5
7. Finiata
- Linia finansowa
4.4/5
eFaktor
- Faktoring Odwrotny
PragmaGO
- Zakupy Firmowe Na Raty
Monevia
- Pożyczka online dla firm

 

Citi Bank – oferta kredytów dla firm  

W Citi Bank znajdziesz różne rodzaje kredytów, które możesz dopasować do potrzeb swojego przedsiębiorstwa. Oferta tego banku składa się m.in. z następujących kredytów dla firm:

  • pożyczka na finansowanie działalności gospodarczej,
  • kredyt w rachunku bieżącym,
  • kredyt obrotowy spłacany w ratach,
  • kredyt na finansowanie inwestycji w majątek trwały (więcej o kredytach inwestycyjnych).

Przyjrzymy się teraz bliżej każdemu z nich.

 

Pożyczka na finansowanie działalności gospodarczej

Pożyczka na finansowanie działalności gospodarczej może zostać przeznaczona na dowolny cel, pod warunkiem, że jest on związany z prowadzoną przez Ciebie firmą. W przypadku tego kredytu dla firm od Citi Banku możesz liczyć na kwotę do 150 000 zł, a okres kredytowania wyniesie do 5 lat. Oczywiście taką pożyczkę spłacasz w comiesięcznych ratach. Uzyskanie pożyczki na finansowanie działalności gospodarczej wymaga spełnienia tylko minimum niezbędnych formalności, bez konieczności zapewniania zabezpieczenia.

 

Kredyt dla firm w rachunku bieżącym

Kredyt dla firm w rachunku bieżącym pozwoli ci na zachowanie stabilności i płynności finansowej Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki przyznanemu limitowi potrzebne środki będziesz miał zawsze na wyciągnięcie ręki, co jest szczególnie przydatne w przypadku niespodziewanych wydatków czy pojawiających się okazji. W ramach kredytu w rachunku bieżącym Citi Bank oferuje limit nawet do 3 000 000 zł, przy czym do kwoty 300 000 zł nie jest potrzebne żadne zabezpieczenie. Oferta ta jest dostępna nawet dla przedsiębiorców ze stosunkowo krótkim stażem, wynoszącym co najmniej 1 rok obrotowy.

 

Kredyt obrotowy spłacany w ratach

Kredyt obrotowy spłacany w ratach to sposób na zapewnienie firmie płynności finansowej, przy jednoczesnym zapewnieniu finansowania bieżącej działalności firmy czy niewielkich inwestycji, takich jak wyposażenie biura czy zakup samochodu. Przyznane przez Citi Bank środki są przelewane bezpośrednio na rachunek przedsiębiorcy, z którego następnie pobierana są comiesięczne raty kredytu. Okres kredytowania w przypadku tej oferty może wynieść do 3 lat.

➡ Więcej o kredytach obrotowych

 

Kredyt na finansowanie inwestycji w majątek trwały.

Z kolei kredyt na finansowanie inwestycji w majątek trwały od Citi Banku to sposób na pozyskanie dofinansowania długoterminowych inwestycji w nieruchomości, grunty, maszyny oraz środki transportu. Kwota kredytu do 3 000 000 zł pozwoli na rozwój oraz modernizację przedsiębiorstwa. Okres kredytowania w tym przypadku wynosi do 7 lat.  

 

Oprocentowanie kredytów dla firm w Citi Bank

Na całkowity koszt kredytu dla firmy od Citi Bank wpływa kilka różnych opłat, w tym m.in.: marża czy różnego rodzaju prowizje. W zależności od kredytu marża może wynieść do 8%, a prowizja przygotowawcza do 2%, ale nie mniej niż 500 zł. Z kolei w przypadku kredytu w rachunku bieżącym prowizja od niewykorzystanego limitu wynosi do 2% (na dzień pisanie tego artykułu).

Citi bank podkreśla także, że nie pobiera opłat z tytułu ubezpieczenia kredytu dla firm, rozpatrzenia wniosku kredytowego czy wcześniejszą rezygnację z kredytu w rachunku.

➡ Zobacz także ranking kredytów gotówkowych.

 

Jak złożyć wniosek o kredyt dla firm w Citi Bank?

Droga do kredytu dla firm od Citi Bank jest bardzo prosta. Wystarczy, że:

  • Przygotujesz odpowiednie dokumenty, takie jak dowód osobisty, PIT oraz informacje o wpływach na konta firmowe z ostatnich 6 miesięcy.
  • Wypełnisz wniosek o kredyt przez Internet.
  • Zaczekasz na telefon od doradcy banku i ustalisz z nim szczegóły umowy kredytowej.

Czy istnieją idealne kredyty dla firm? Tak, ale pod warunkiem, że dokładnie określisz potrzeby i możliwości finansowe swojego przedsiębiorstwa. Dzięki temu będziesz w stanie wybrać najlepszy kredyt dla firm, który pomoże Ci w finansowaniu bieżącej działalności lub inwestycji firmowych.

 

➡ Sprawdź Ranking Kredytów dla Firm

4.5/5 - (2 votes)