Nest Bank – Kredyt dla firm

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Strona Główna » Kredyty Dla Firm – Ranking » Banki i Firmy Pożyczkowe – Recenzje » Nest Bank – Kredyt dla firm

 

Nest Bank logo

Nest Bank został założony już w 1995 roku, choć pod obecną nazwą funkcjonuje od listopada 2016 roku. To uniwersalny bank, który tworzy swoje usługi z myślą o osobach prywatnych oraz przedsiębiorcach, szczególnie tych najmniejszych. Nest Bank oferuje bezpiecznie, stabilne oraz przejrzyste produkty finansowe, w tym kredyt dla firm. Sprawdźmy zatem, jaki rodzaj dofinansowania przedsiębiorców znajdziemy w ofercie Nest Banku.

Otrzymaj ofertę kredytu dla firm

Oferta kredytów dla firm od Nest Banku

Nest Bank przygotował dla przedsiębiorców kilka rodzajów kredytów dla firm. Dzięki temu można dopasować je do potrzeb i możliwości finansowych własnego przedsiębiorstwa. W ofercie Nest Banku znajdziemy:

  • BIZnest Kredyt w Ratach – Przedsiębiorca,
  • BIZnest Kredyt w Ratach – Profesjonalista,
  • BIZnest Kredyt na Rozwój,
  • BIZnest Limit w Koncie – Przedsiębiorca,
  • Kredyt dla Rodzinnych firm.

 

BIZnest Kredyt w Ratach – Przedsiębiorca

BIZnest Kredyt w Ratach – Przedsiębiorca to kredyt gotówkowy do 550 000 zł. Oprocentowanie kredytu dla firm zaczyna się od 3,9%. Aby otrzymać ten rodzaj kredytu dla firm, nie musisz mieć poręczycieli lub zabezpieczenia majątkowego. Kredytobiorca może dopasować okres kredytowania do własnych potrzeb, przy czym spłatę zobowiązania możesz rozłożyć na maksymalnie 96 miesięcy. Bank podejmuje decyzję kredytową nawet w ciągu 5 minut, a pieniądze trafiają na konto przedsiębiorcy w ciągu 24 godzin.

Decydując się na BIZnest Kredyt w Ratach – Przedsiębiorca masz prawo do zmiany płatności rat, a nawet ich obniżenie na określony czas. Ponadto w razie potrzeby możesz zawiesić spłatę rat kapitałowych na 3 miesiące, a także wydłużyć okres kredytowania o 6 miesięcy.

 

BIZnest Kredyt w Ratach – Profesjonalista

BIZnest Kredyt w Ratach – Profesjonalista to rodzaj kredytu gotówkowego do 650 000 zł. W tym przypadku prowizja wynosi od 0%. Kredyt przyznawany jest bez zaświadczeń majątkowych, bez poręczycieli, a także bez zaświadczeń z ZUS-u i urzędu skarbowego. Wstępną decyzję kredytowa Nest Bank może wydać nawet w ciągu 1 minuty.

Przedsiębiorca może dopasować wysokość raty kredytu do własnych możliwości finansowych poprzez odpowiednie dobranie okresu kredytowania. W tym przypadku może on wynieść nawet 144 miesiące, czyli 12 lat. Co więcej, Nest Bank umożliwia zamianę daty płatności rat, gdy zajdzie taka potrzeba, a nawet ich czasowe zmniejszenie. To jednak nie wszystko. Przedsiębiorca może również wnioskować o zawieszenie rat kapitałowych na okres 3 miesięcy, a także o wydłużenie czasu kredytowania nawet o pół roku.

 

BIZnest Kredyt na Rozwój

BIZnest Kredyt na Rozwój to kredyt inwestycyjny do 550 000 zł. Nest Bank oferuje finansowanie do 100% wartości inwestycji bez wkładu własnego czy zabezpieczenia majątkowego. Spłatę kredytu przedsiębiorca może rozłożyć na okres do 96 miesięcy. Gdy złożysz wniosek o kredyt, bank wyda decyzję nawet w zaledwie 5 minut.

 

BIZnest Limit na Koncie – Przedsiębiorca

BIZnest Limit na Koncie – Przedsiębiorca to odnawialny kredyt krótkoterminowy do 250 000 zł. Koszty prowizji zaczynają się od 0,49%. Z BIZnest Limitu na Koncie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność gospodarczą od co najmniej 12 miesięcy.

➡ Przeczytaj więcej o lini kredytowej dla firm.

Przyznany limit można automatycznie odnowić po 12 miesiącach, a maksymalny okres kredytowania wynosi 36 miesięcy. Nest Bank oferuje wygodny sposób spłaty limitu, co oznacza, że każda wpłata na konto automatycznie zmniejsza zadłużenie. Co ważne, nie musisz w każdym miesiącu zwracać kapitału. Obowiązkowo co miesiąc należy spłacać jedynie odsetki.

Nest Bank wydaje wstępną decyzję o przyznaniu limitu nawet w ciągu 5 minut, a środki trafiają na konto przedsiębiorcy do 24 godzin.

➡ Sprawdź nasz ranking kont dla firm.

 

Kredyt dla rodzinnych firm

Kredyt dla rodzinnych firm to rozwiązanie, które ma na celu wspierać kontynuację rodzinnych firm. Z tej oferty mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy rozliczają się w formie książki przychodów i rozchodów.

W przypadku Kredytu dla rodzinnych firm przedsiębiorcy mogą liczyć na dofinansowanie na poziomie 350 000 zł, a maksymalny okres spłaty kredytu dla firm wynosi 8 lat. Kredyt udzielany jest bez zaświadczeń majątkowych oraz poręczycieli.

Nest Bank również i w tym przypadku umożliwia wybór daty płatności rat, a także zawieszenie spłaty na okres 3 miesięcy.

 

Zobacz, jak kredyt firmowy od Nest Bank wypada na tle innych ofert i sprawdź nasz

Ranking Kredytów Dla Firm

🥇 Alior Bank
- Kredyt dla firm
4.7/5
🥈 Nest Bank
- BIZnest Kredyt dla firm
4.5/5
logo Velo Bank
🥉 Velo Bank
- kredyt gotówkowy
4.7/5
4. Visset
- Gotówka na raty
4.5/5
NovaLend-logo
5. NovaLend
- Pożyczka dla firm
4.5/5
6. Finea
- Sfinansuj koszty
4.4/5
7. Finiata
- Linia finansowa
4.4/5
eFaktor
- Faktoring Odwrotny
PragmaGO
- Zakupy Firmowe Na Raty
Monevia
- Pożyczka online dla firm

Jak uzyskać kredyt dla firm od Nest Banku?

Proces wnioskowania o kredyt dla firm w Nest Banku jest bardzo prosty. Na początku wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie internetowej banku. Dzięki niemu umówisz się na spotkanie z doradcą banku w dogodnym dla Ciebie miejscu.
Co ważne Nest Bank wydaje wstępne decyzje kredytowe w ciągu zaledwie 5 minut, a pieniądze trafiają na konto przedsiębiorcy nawet w ciągu doby.

Nest Bank oferuje różne rodzaje kredytów dla firm. Mali i średni przedsiębiorcy mogą skorzystać z kredytów gotówkowych i inwestycyjnych, a także z limitu na koncie. W celu poznania szczegółów oferty wystarczy skontaktować się z doradcą banku, który sprawnie przeprowadza przedsiębiorców przez proces wnioskowania o kredyt dla firm.

 

Szukasz najlepszego kredytu dla swojej firmy?

➡ Sprawdź Ranking Kredytów dla Firm

3.5/5 - (28 votes)