Aforti Factor

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Faktoring Aforti Factor

Faktoring to usługa polegająca na zamianie faktur, wystawionych przez przedsiębiorcę, na gotówkę dostępną praktycznie od ręki. Z takiej formy finansowania korzystają najczęściej małe oraz średnie przedsiębiorstwa i to do nich swoją ofertę na faktoring online kieruje firma Aforti Faktor. Działający w jej ramach zespół ekspertów zajmuje się nie tylko rozpatrywaniem wniosków o przydzielenie dodatkowego finansowania. Udziela też wszechstronnych porad, na przykład prawnych. Wspiera faktorantów zainteresowanych pokryciem długu u dostawców lub bieżącym finansowaniem z faktur wystawionych na kontrahentów.

Faktoring jako ceniony sposób finansowania

Aforti Faktor świadczy dwa rodzaje usług. Pierwszym jest tak zwany faktoring dłużny, polegający na uregulowanie przez faktora długu jego klienta, na przykład u dostawcy. Drugim pozostają tradycyjne usługi faktoringowe, służące zamianie zarejestrowanej faktury na środki przelewane faktorantowi. W przeciwieństwie do wielu innych podmiotów w branży, Aforti Faktor nie stawia na faktoring cichy. Zachęca natomiast klientów do informowania własnych kontrahentów o pozytywnych stronach skorzystania z tego rodzaju wsparcia finansowego (faktoring jawny). Alternatywą ukrywania swojej sytuacji finansowej jest pełna transparentność. Podkreślanie zalet, jakie do działalności firmy faktoring wprowadza w wielu aspektach. Dzięki niemu przedsiębiorca może zaoferować dłuższy okres spłaty, który z perspektywy jego klientów bywa kluczowym zagadnieniem. Faktoring dla małych firm przestaje kojarzyć się z zadłużeniem i kłopotami finansowymi. Staje się natomiast nowoczesnym narzędziem inwestowania w rozwój przedsiębiorczości. Aforti Faktor to firma faktoringowa, która poprzez swoją działalność chce promować ten typ usług.

Aforti Factor czyli pieniądze bez wychodzenia z domu

Jak działa faktoring oferowany przez Aforti Faktor? Przede wszystkim formalności zostały w nim ograniczone do niezbędnego minimum. Potencjalny klient musi wypełnić prosty formularz oraz poczekać na telefoniczną odpowiedź doradcy. Taki specjalista przedstawi możliwe opcje, zaprezentuje także szczegóły oferty. Proces wnioskowania o faktoring przez internet zajmuje maksymalnie jeden dzień, po czym przedsiębiorca wie, na czym stopi. Mikrofaktoring firmy Aforti Faktor skierowany jest zarówno do przedsiębiorców doświadczonych na rynku, jak i początkujących w prowadzeniu własnej działalności. Zwolennikom tradycyjnych relacji biznesowych, budowanych twarzą w twarz, Aforti Faktor udostępnia biura obsługi klienta w czterech polskich miastach. Do uzyskania możliwa jest gotówka za faktury od 100 złotych, klienci mogą też liczyć na limit faktoringowy do 150 000 złotych i odłożenie spłaty nawet na 120 dni. Jeżeli klienta ostatecznie nie przekona faktoring koszty dodatkowe nie zostaną mu naliczone z tytułu zerwania umowy.

Aforti Faktor oferuje promocje na świadczony przez siebie faktoring cena dla nowych faktorantów, polecanych przez stałych klientów, może zostać obniżona o 5%. Polecający także otrzymują premię. Firma wypłaca do 100% wartości faktury, transakcje wykonywane są w złotówkach, euro lub dolarach. Aforti Faktor współpracuje z różnymi podmiotami, począwszy od jednoosobowych firm aż po duże spółki.

Skorzystaj z oferty Aforti Factor

lub zobacz, jak Aforti Factor wypada na tle innych firm faktoringowych w naszym

rankingu firm faktoringowych