Promocja na konto firmowe Pekao – zyskaj do 2 tys. zł

Promocja na konto firmowe Pekao – zyskaj do 2 tys. zł

młody mężczyzna w słuchawkach, przeglądający telefon

Jeśli właśnie planujesz otworzyć lub zmienić konto firmowe, może zainteresować Cię najnowsza oferta banku Pekao. Korzystając z promocji, możesz liczyć nie tylko na darmowe korzystanie z rachunku firmowego, ale i dodatkową premię w wysokości do 2000 zł. Brzmi ciekawie? Sprawdźmy zatem, na czym dokładnie polega promocja banku Pekao przeznaczona dla przedsiębiorców.

 

Na czym polega promocja dla przedsiębiorców w Pekao?

Najnowsza promocja banku Pekao dotyczy założenia konta firmowego Przekorzystne Biznes. Jeśli zdecydujesz się na taki krok w dniach od 1 kwietnia do 31 sierpnia 2022 roku, możesz liczyć na:

 • darmowe korzystanie z konta firmowego i karty płatniczej przez 24 miesiące,
 • dodatkową premię dla firm w wysokości nawet do 2000 zł.

Biorąc pod uwagę, że obecnie większość banków nalicza opłaty za prowadzenie konta firmowego i wydaną do niego kartę, założenie rachunku w okresie promocji będzie bardzo opłacalne. Szczególnie jeśli możesz na tym dodatkowo zarobić. Jak zatem skorzystać w banku Pekao z konta firmowego w promocji?

Chcesz założyć rachunek firmowy? Poszukaj najlepszej oferty w Rankingu Kont dla Firmy.

 

Jak skorzystać z promocji na konto firmowe w banku Pekao?

Warunkiem przystąpienia do promocji banku Pekao jest:

 • założenie konta firmowego Przekorzystne Biznes wraz z dostępem do bankowości elektronicznej Pekao24 dla firm,
 • wyrobienie karty debetowej Mastercard do tego konta,
 • wykonanie przez 6 kolejnych miesięcy przelewów do ZUS-u o wartości co najmniej 300 zł,
 • wyrażenie zgody na otrzymywanie od banku Pekao informacji o charakterze marketingowym
  i handlowym,
 • wyrażenie zgody na przystąpienie do promocji i akceptacja regulaminu.

Co jednak ważne, wszelkie te formalności związanie z otwarciem rachunku Przekorzystne Biznes załatwisz przez internet. Wystarczy, że wypełnisz wniosek online, w którym podasz swoje dane. Następnie będziesz musiał wybrać sposób weryfikacji tożsamości, tak aby bank miał pewność, że to Ty zakładasz konto. Jak tylko pomyślnie przejdziesz ten proces, będziesz mógł dokończyć wypełnianie wniosku o założenie rachunku bankowego i to wszystko. Po pewnym czasie dostaniesz od banku Pekao informacje o dostępie do konta firmowego i logowaniu na nie. Wówczas będziesz mógł kontrolować swoje finanse poprzez serwis Pekao24, na którym znajduje się Twoje konto firmowe.

Pamiętaj jednak, że promocja trwa tylko przez określony czas. Aby z niej skorzystać, musisz założyćw Pekao konto Przekorzystne Biznes najpóźniej do 31 sierpnia 2022.

Tutaj złożysz wniosek o otwarcie konta firmowego w Pekao w ramach promocji, w ramach której otrzymać możesz do 2000 zł.

 

Kto może skorzystać z promocji dla przedsiębiorców w banku Pekao?

Aktualna promocja banku Pekao przeznaczona jest dla przedsiębiorców. A dokładniej dla osób fizycznych, które prowadzą lub właśnie zakładają jednoosobową działalność gospodarczą. Do tego bank daje jedno kluczowe zastrzeżenie. Przedsiębiorcy, którzy posiadali w Idea Banku lub banku Pekao rachunek firmowy w dowolnym okresie pomiędzy 1 grudnia 2020 a 31 marca 2022, nie mogą skorzystać z najnowszej promocji.

 

Jak uzyskać premię w wysokości do 2000 zł?

Musisz przyznać, że premia w wysokości do 2000 zł brzmi kusząco. Jednak, aby ją otrzymać, trzeba spełnić określone warunki, a za każdy z nich otrzymujesz osobną premię. W praktyce na 2000 zł premii składają się następujące kwoty:

 • 600 zł – w postaci zwrotu za transakcje bezgotówkowe. Zwrot ten wynosi 3% od łącznej wartości transakcji bezgotówkowych na co najmniej 500 zł miesięcznie. Transakcje te muszą zostać wykonane przypisaną do konta firmowego kartą debetową Mastercard lub poprzez aplikację mobilną PeoPay. Premia ta będzie wypłacana w kwocie maksymalnie 100 zł miesięcznie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych.  
 • 600 zł – za skorzystanie z oferty kredytowej, leasingowej lub faktoringowej w ciągu 6 miesięcy od przystąpienia do promocji,
 • 400 zł – za podpisanie umowy na terminal płatniczy, o ile za jego pośrednictwem przyjmiesz transakcje o wartości co najmniej 1000 zł miesięcznie przez 6 miesięcy.
 • 200 zł – za założenie firmy z kontem za pośrednictwem Pekao SA,

Łącznie składa się to na premię w wysokości 1800 zł. Z kolei pozostałe 200 zł to dodatkowych bonus dla aktywnych klientów. Co to oznacza? Pieniądze otrzymasz, jeśli w każdym z 6 miesięcy, następujących po miesiącu, w którym przystąpiłeś do promocji, wykonasz:

 • przelew do ZUS-u na kwotę co najmniej 300 zł,
 • inne przelewy o wartości min. 1000 zł poprzez aplikację mobilną PeoPay,
 • transakcje bezgotówkowe kartę debetową lub poprzez aplikację PeoPay o wartości co najmniej 500 zł.

Spełniając wszystkie te warunki, zyskasz w sumie do 2000 zł.

➡ Jeśli interesuje Cię oferta innych produktów finansowych dla firm od Peako sprawdź także naszą recenzje Pekao Leasing, Pekao Faktoring oraz Pekao kredyt dla firm.

 

Ile zapłacisz w Pekao za konto Przekorzystne Biznes?

Bank Pekao zachęca przedsiębiorców do skorzystania z najnowszej promocji nie tylko premiami, ale
i brakiem opłat za korzystanie z konta i karty płatniczej. Oznacza to, że po podpisaniu umowy z bankiem może liczyć na:

 • 0 zł za otwarcie i korzystanie z konta firmowego przez 24 miesiące,
 • 0 zł za korzystanie z karty debetowej przez 24 miesiące,
 • oraz 0 zł za przelewy mobilne.

A to przekłada się na oszczędności każdego miesiąca. Możesz natomiast zapytać, co stanie się, gdy już te dwa lata upłynął. Czy wówczas bank Pekao naliczy za konto firmowe opłaty? Tak, jednak będziesz mógł ich uniknąć, o ile spełnisz określone warunki. W przypadku karty, w dalszym ciągu będziesz mógł używać jej za darmo, jeśli w danym miesiącu bank rozliczy transakcje za jej pośrednictwem o wartości min. 500 zł.

Natomiast, aby za korzystanie w banku Pekao z konta Przekorzystne Biznes w dalszym ciągu płacić 0 zł, będziesz musiał spełnić jeden z następujących warunków:

 • zapewnić wpływy na konto firmowe w wysokości co najmniej 2000 zł w danym miesiącu,
 • wykonać minimum 1 przelew podatkowy lub do ZUS-u,
 • rozliczyć co najmniej 1 transakcję z terminala wydanego przez Pekao,
 • dokonać co najmniej 1 transakcję wymiany walut za pośrednictwem banku Pekao,
 • wykonać minimum 1 płatność w ramach usługi Pekao Leasing.

Dzięki temu w dalszym ciągu nie będziesz musiał ponosić opłat za korzystanie z konta czy karty.

Nie jesteś zadowolony ze swojego banku? Sprawdź, jak bezpiecznie zmienić konto firmowe.

 

Czy warto otwierać konto firmowe
w promocji?

Biorąc pod uwagę, że dziś każdy bank nalicza opłaty za sam fakt, że z konta korzystamy, odpowiedź na to pytanie jest pozytywna. Szczególnie jeśli właśnie zakładasz firmę i zależy Ci na maksymalnym obniżeniu kosztów prowadzonej działalności.

Poza tym promocje to doskonała okazja na zmianę dotychczasowego banku. Jeśli masz dość comiesięcznych opłat lub po prostu nie jesteś zadowolony ze swojego banku, po prostu wykorzystaj promocję i załóż nowe konto. W przypadku Pekao nie dość, że oszczędzisz na opłatach za konto, to jeszcze dodatkowo zarobisz. A trzeba przyznać, że 2000 zł to spora suma i warto po nią sięgnąć, jeśli tylko jest taka możliwość. Dodatkowo konto firmowe w Pekao SA ma opinie pozytywne od dotychczasowych klientów.

 Masz dość opłat bankowych? Sprawdź, jak znaleźć konto firmowe za 0 zł.

Jeśli właśnie rozglądasz się za odpowiednim kontem dla swojej firmy, koniecznie przyjrzyj się promocyjnej ofercie Pekao. To idealna okazja, aby zmienić konto formowe na lepsze i tańsze, zwłaszcza jeśli dotychczasowy bank nie rozpieszczał Cię pod tym względem.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *