Kredytmarket – kredyt dla firm

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Strona Główna » Kredyty Dla Firm – Ranking » Banki i Firmy Pożyczkowe – Recenzje » Kredytmarket – kredyt dla firm

 

KredytMarket logo

Jako przedsiębiorca zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę, że Twoje potrzeby w zakresie uzyskania kredytu różnią się od potrzeb osoby prywatnej. Jeszcze do niedawna mogło się jednak wydawać, że większość firm pozabankowych nie do końca to rozumie. W rezultacie mogłeś skorzystać albo z kredytu bankowego, którego otrzymanie było czasochłonne i wymagało wielu formalności, albo mogłeś udać się do instytucji pozabankowej. Problem polegał jednak na tym, że większość firm pożyczkowych specjalizuje się w pożyczkach dla klientów indywidualnych, a co za tym idzie, oferta dla przedsiębiorców zazwyczaj jest mało atrakcyjna. Chyba że złożysz wniosek o pożyczkę dla firm w Kredytmarkecie, czyli startupie, stworzonym dla przedsiębiorców przez przedsiębiorców.

Otrzymaj ofertę kredytu dla firm

Kredytmarket – co to jest?

Kredytmarket to założony w 2016 roku startup, który specjalizuje się w udzielaniu pożyczek dla firm przez internet. Należy do Polskiej Platformy Kredytowej, której najważniejszym celem jest zapewnianie przedsiębiorcom wsparcia finansowego. Tym, co odróżnia Kredytmarket, od innych instytucji pozabankowych jest to, że został on założony przez doświadczonych przedsiębiorców, którzy doskonale znają potrzeby firm, starających się o kredyt czy pożyczkę. To z kolei pozwala im idealnie zaprojektować usługi finansowe oferowane przez Kredytmarket. Przyjrzyjmy się zatem bliżej, na co mogą liczyć przedsiębiorcy, zgłaszający się do startupu.

 

Oferta pożyczki dla firm od Kredytmarketu

Kredytmarket specjalizuje się w pożyczkach ratalnych dla firm online. Przedsiębiorcy mogą wnioskować o kwotę w wysokości od 10 000 do 50 000 zł, którą mogą przeznaczyć na dowolny cel biznesowy. Może być to zarówno zakup surowców, jak i inwestycja w niezbędny sprzęt. Natomiast okres spłaty pożyczki wynosi maksymalnie 24 miesiące.

Taka oferta dotyczy nowych klientów, którzy jeszcze nie mieli okazji, aby skorzystać z usług Kredytmarketu. Z kolei stali klienci mogą liczyć na pożyczkę dla firm do 100 000 zł oraz dodatkowy rabat od prowizji.

Tym, co przyciąga przedsiębiorców do Kredytmarketu, jest prosty i wygodny proces wnioskowania o pożyczkę dla firm. Przede wszystkim wszystkie formalności odbywają się za pośrednictwem internetu, a wnioskodawca musi udostępnić pożyczkodawcy zaledwie kilka podstawowych danych na temat swojej działalności.

Jak podaje sam startup, wypełnienie wniosku o pożyczkę dla firm zajmuje około 3 minut, a jego rozpatrzenie to zaledwie kwadrans. W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy w ciągu 24 godzin. A to wszystko bez konieczności wychodzenia z domu czy biura. Jest to więc idealne rozwiązanie dla zabieganych przedsiębiorców, którym zależy na błyskawicznym dostępie do gotówki.

➡ Zobacz nasz artykuł o tym co powinieneś wiedzieć o pozabankowych pożyczkach dla firm.

 

Zobacz również jak pożyczka dla firm od Kredytmarket wypada na tle innych ofert i sprawdź nasz

Ranking Kredytów Dla Firm

🥇 Alior Bank
- Kredyt dla firm
4.7/5
🥈 Nest Bank
- BIZnest Kredyt dla firm
4.5/5
Erbeo logo
🥉 Erbeo
- finansowanie dla firm
4.7/5
4. Visset
- Gotówka na raty
4.5/5
NovaLend-logo
5. NovaLend
- Pożyczka dla firm
4.5/5
6. Finea
- Sfinansuj koszty
4.4/5
7. Finiata
- Linia finansowa
4.4/5
eFaktor
- Faktoring Odwrotny
PragmaGO
- Zakupy Firmowe Na Raty
Monevia
- Pożyczka online dla firm

 

Kto może się starać o pożyczkę dla firm w Kredytmarkecie?

Kredytmarket skupia się na udzielaniu pożyczek dla firm, co oznacza, że z oferty startupu mogą skorzystać osoby, które prowadzą działalność gospodarczą. Co ważne, nie jest to propozycja dla firm, które dopiero wchodzą na rynek. Wynika to z tego, że pożyczkodawca wymaga, aby wnioskodawca prowadził działalność od co najmniej 18 miesięcy. Niezbędny jest także dostęp do bankowości elektronicznej, czyli konto bankowe z dostępem do internetu.

Musisz także wiedzieć, że Kredytmarket sprawdza potencjalnych pożyczkobiorców w bazach BIK i BIG. Z tego względu z pożyczki dla firm mogą skorzystać rzetelni przedsiębiorcy, którzy mają dobrą wiarygodność kredytową.

➡ Sprawdź skąd wziąć pożyczkę dla firm bez BIK oraz jak poprawić swoją zdolność kredytową

 

Jak wygląda wnioskowanie o pożyczkę dla firm w Kredytmarket?

Złożenie wniosku o pożyczkę dla firm w Kredytmarkecie jest niezwykle proste i intuicyjne. Jak już podkreślaliśmy, wszelkie formalności jesteś w stanie załatwić przez internet, nie ruszając się z wygodnego fotela. Przyjrzyjmy się, jak proces ten wygląda krok po kroku.

Oczywiście na początek musisz odwiedzić stronę internetową Kredytmarket i wybrać opcję „Złóż wniosek”. Następnie podaj kilka podstawowych danych, takich jak imię, nazwisko, e-mail oraz numer telefonu. Teraz przejdziesz do wyboru kwoty pożyczki i okresu kredytowania. Natomiast w kolejnym kroku będziesz musiał podać numer NIP oraz serię i numer dowodu osobistego, a także udostępnić wyciąg bankowy ze swojego konta firmowego. Na tym etapie sprawdź dokładnie, czy podane przez ciebie dane są poprawne i zaczekaj około 15 minut na decyzję kredytową. Zostanie ona wysłana na podany przez Ciebie adres e-mailowy.

Jak widzisz, jedyne dokumenty, jakie musisz przekazać do Kredytmarketu, to wyciąg z rachunku bankowego. Oczywiście zrobisz to z poziomu swojego komputera, przesyłając odpowiednie pliki poprzez system do składania wniosków o pożyczkę dla firm. Co ważne, pożyczkodawca nie wymaga, abyś dostarczył do niego żadnych zdjęć czy skanów dowodu osobistego lub dokumentów, na których znajduje się numer NIP.

Co istotne – Kredytmarket nie wymaga żadnego zabezpieczenia dla udzialego kredytu. Zobacz jakie wsytępują możliwe zabezpieczenia kredytu dla firm stosowane przez inne instytucje.

 

Jaki jest koszt kredytu dla firm od Kredytmarketu?

Przede wszystkim Kredytmarket podkreśla, że koszty pożyczki dla firm są bardzo przejrzyste. Startup nie stosuje żadnych ukrytych opłat. Z tego względu na koszt pożyczki składają się oprocentowanie i prowizja. Wysokość tej drugiej zależy od kwoty pożyczki oraz okresu kredytowania. Co ważne, prowizja ta powiększona jest o wysokość podatku VAT, ponieważ Kredytmarket nie jest bankiem.

Jeśli chcesz poznać koszt pożyczki dla firm od Kredytmarketu, skorzystaj z kalkulatora pożyczkowego, umieszczonego na stronie internetowej startupu. Podając kwotę pożyczki i określając okres jej spłaty, otrzymasz informację o wysokości comiesięcznej raty oraz dokładnych kosztach: odsetkach, prowizji i opłacie administracyjnej (w tym wysokości podatku VAT).

➡ Zobacz także nasz artykuł o tym jak obliczyć ratę kredytu

 

Pożyczka dla firm od Kredytmarketu – podsumowanie

Trzeba przyznać, że Kredytmarket to bardzo ciekawe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy z różnych względów nie chcą lub nie mogą skorzystać z kredytu bankowego. Jeszcze do niedawna firmy w takiej sytuacji musiały liczyć na pożyczkę od pozabankowych firm pożyczkowych, które najczęściej specjalizowały się w udzielaniu pożyczek klientom indywidualnym. Z tego względu ich oferta nie zawsze wpisywała się w potrzeby przedsiębiorców.

Natomiast Kredytmarket to pożyczkobiorca, który zdecydował się skupić właśnie na pozabankowych pożyczkach dla firm. Dzięki temu oferta pożyczkowa Kredytmarketu została zaprojektowana z myślą o osobach, które prowadzą działalność gospodarczą. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, któremu zależy na szybkim i prostym dostępie do gotówki, zapoznaj się bliżej właśnie z ofertą Kredytmarketu.

➡ Zobacz pełny Ranking Kredytów dla Firm

 

5/5 - (2 votes)