Faktoring od Bibby Financial Service

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Strona Główna » Faktoring – Ranking Firm » Firmy Faktoringowe – Opinie » Faktoring od Bibby Financial Service

 

bibby faktoring logo

Chcesz poprawić płynność finansową swojej firmy i postanowiłeś skorzystać z usługi faktoringu? Ta decyzje przyniesie Ci wiele korzyści, o ile wybierzesz odpowiednią firmę faktoringową. Poniżej przedstawiamy Bibby Financial Service, która specjalizuje się w finansowaniu małych i średnich przedsiębiorstw. Sprawdź, czy jej oferta odpowiada na potrzeby twojego przedsiębiorstwa.

 

Parametry oferty faktoringowej Bibby Financial Services:

Prowizja obrotowa do 2,5%
Kwota finansowania od 100 tys. zł do 30 mln zł
Wypłacana zaliczka Do 80-90%
Waluty PLN, EUR, USD
Faktoring pełny czy niepełny Oba rodzaje w ofercie
Faktoring cichy Nie
Obsługiwane firmy Działalności gospodarcze i spółki
Faktoring odwrotny Tak

Skorzystaj z oferty Bibby Financial Services

 

Jak działa Bibby Financial Service?

Bibby Financial Service działa na rynku finansowym od 1982 roku. To globalna firma, która jest częścią Bibby Line Group, świadczącą wysokiej jakości usługi w zakresie finansów, transportu oraz handlu detalicznego już od ponad 200 lat. Z oferty tej marki korzystają klienci w Europie, Azji oraz Ameryce Północnej.

Z usług Bibby Financial Service mogą korzystać przedsiębiorcy z wielu branż, ponieważ firma ta dostarcza innowacyjne rozwiązania finansowe dopasowane do ponad 300 różnych sektorów przemysłu i biznesu (zobacz nasz artykuł o branżach, w których sprawdza się faktoring).

Bibby Financial Service stawia przede wszystkim na dobre relacje z klientami i indywidualne podejście do ich potrzeb. Dzięki temu firma ta jest w bliskim kontakcie z przedsiębiorcami, co owocuje jeszcze lepszą współpracą.

Decydując się na usługi Bibby Financial Service, możesz liczyć na to, że przedstawiona oferta uwzględni specyfikę Twojej firmy oraz będzie dopasowana do jej potrzeb i możliwości, a także realiów prowadzenia działalności w Polsce.

Co równie ważne, wszelkie formalności zostały ograniczone do minimum, a dzięki szybkim procedurom możesz liczyć na to, że pieniądze znajdą się na Twoim koncie zaledwie w ciągu 24 godzin.

 

Bibby Financial Service faktoring

Faktoring polega na finansowaniu faktur sprzedażowych lub zakupowych o odroczonym terminie płatności przez firmy faktoringowe. Decydując się na taką usługę, sprzedajesz wystawioną fakturę firmie faktoringowej, takiej jak Bibby Financial Service, a ona od razu wypłaca Ci wynikającą z niej należność. Dzięki temu nie musisz czekać kilka miesięcy na płatność od kontrahenta, twoje pieniądze przestają być zamrożone w fakturach i mogą na siebie pracować.

Z drugiej strony z perspektywy Twojego kontrahenta niemalże nic się nie zmienia. Po prostu w przypadku niektórych rodzajów faktoringu musi on wpłacić należność wynikającą z faktury na konto firmy faktoringowej, a nie Twoje.

Ogólne zasady działania faktoringu są praktycznie takie same, bez względu na firmę faktoringową, z której chcesz skorzystać. Przyjrzyjmy się jednak bliżej ofercie faktoringowej w Bibby Financial Service.

 

Bibby Financial Service oferta

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, samo korzystanie z faktoringu od Bibby Financial Service powinno być wygodne, proste i szybkie. Firma postanowiła ograniczyć wszelkie formalności do minimum i uprościć swoje procedury. Dzięki temu pieniądze ze sprzedaną fakturę błyskawicznie lądują na Twoim koncie.

Co więcej, Bibby Financial Service nie stawia swoim potencjalnym klientom wygórowanych wymagań. Z usług tej firmy mogą korzystać zarówno więksi, jak i mniejsi przedsiębiorcy, których przychody w skali roku zamykają się w kwocie 3 mln zł. Nie ma również znaczenia, jak długo Twoja firma działa na rynku. Poza tym Bibby Financial Service nie wymaga ustanawiania twardych zabezpieczeń.

Samo podpisanie umowy o świadczenie usług z zakresu faktoringu również nie nastręcza trudności. Przed podpisaniem takiej umowy faktor sprawdza przede wszystkim kontrahentów, szczególnie pod kątem ewentualnego zakazu cesji wierzytelności pomiędzy nim a faktorantem.

Oferta faktoringu od Bibby Financial Service skierowana jest do przedsiębiorców, którzy:

 • dbają, aby zachować płynność finansową własnej firmy,
 • chcą mieć stały dostęp do gotówki,
 • na bieżąco potrzebują środków na rozwój oraz inwestycje,
 • wystawiają wiele faktur o odroczonych terminach płatności,
 • nie chcą lub nie mogą liczyć na otrzymanie kredytu dla firm,
 • obawiają się, że kontrahent może nie przestrzegać wyznaczonych terminów płatności.

Co ważne Bibby Financial Service oferuje kilka rodzajów faktoringu. Są to:

 • faktoring z regresem (niepełny) – skierowany do przedsiębiorców, którzy mają stałych, wiarygodnych kontrahentów,
 • faktoring bez regresu (pełny) – skierowany do firm nastawionych na poszukiwanie nowych kontrahentów,
 • faktoring dla transportu – usługa skrojona pod potrzeby przedsiębiorstw z branży transportowej,
 • faktoring eksportowy – skierowany do przedsiębiorców, którzy współpracują z zagranicznymi partnerami biznesowymi,
 • faktoring odwrotny – usługa finansowania zakupów, przeznaczona dla firm, które chcą szybko rozliczać swoje zobowiązania wobec dostawców,
 • faktoring dla małych firm – usługa skierowana do przedsiębiorstw, które uzyskują roczne przychody na poziomie do 3 mln zł.

Jak widzisz, oferta Bibby Financial Service jest dosyć rozbudowana, dzięki czemu z powodzeniem mogą skorzystać z niej zarówno małe, jak i większe firmy. Z kolei usługa faktoringu odwrotnego sprawia, że poza finansowaniem faktur, możesz finansować również zakupy, dzięki czemu możesz liczyć na lepsze relacje z własnymi dostawcami oraz bardziej atrakcyjne ceny.

Natomiast faktoring eksportowy to wybawienie dla przedsiębiorców, którzy rozliczają się przede wszystkim z zagranicznymi firmami.

Co więcej, w ramach współpracy z Bibby Financial Service możesz skorzystać także z usług takich jak monitorowanie płatności czy windykacja.

 

Bibby Financial Service cena

Koszt faktoringu od Bibby Financial Service ustalany jest indywidualnie i zależy on od rodzaju usługi, z której zdecydujesz się oraz szczegółów umowy. Warto jednak wiedzieć, że na ostateczną cenę składają się m.in. prowizja oraz odsetki z tytułu finansowania w ramach faktoringu.

 

Bibby Financial Service opinie

Przeglądając opinie o Bibby Financial Service, możesz zauważyć, że przedsiębiorcy cenią ją przede wszystkim za stabilność i bezpieczeństwo współpracy. Dotychczasowi klienci zwracają także uwagę na indywidualne podejście oraz pomoc w każdej sytuacji.
Co również ważne, przedsiębiorcy podkreślają, że Bibby Financial Service chętnie podejmuje współpracę i nie stawia swoim klientom wygórowanych warunków. Dzięki temu wiele firm może skorzystać z ich usług, podczas gdy inne firmy faktoringowe uznawały je na przykład za zbyt małe.

Obecnie dla wielu przedsiębiorców problem nie jest samo znalezienie firmy faktoringowej, ale wybór najlepszej z nich. W tym celu warto zajrzeć do Rankingu Firm Faktoringowych. Dzięki temu będziesz mógł poznać i porównać oferty faktoringu Bibby Financial Service i wielu innych firm faktoringowych.

zobacz, jak Bibby Financial Services wypada na tle innych firm faktoringowych i sprawdź nasz

Faktoring Ranking

BNP Paribas Faktoring
- Oferta wyróżniona dla dużych firm

Bibby Financial Services
- Oferta wyróżniona dla dużych firm