eFaktoring NFG

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Strona Główna » Faktoring – Ranking Firm » Firmy Faktoringowe – Opinie » eFaktoring NFG

 

eFaktoring NFG logo

Parametry oferty eFaktoring NFG

Opłaty i prowizje od 0,053% /dzień
Limit faktoringowy do 250 tys. zł
Waluty PLN, EUR
Faktoring jawny czy cichy Cichy i jawny
Obsługiwane firmy Działalności gospodarcze
Faktoring odwrotny Nie

Skorzystaj z oferty eFaktoring NFG

 

 

Faktoring online w wydaniu eFaktoring NFG

Faktoring to nowoczesne narzędzie finansowania, na którym korzystają zwłaszcza mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Uzyskanie środków z faktury jeszcze nie opłaconej przez kontrahenta ułatwia im zachowanie płynności finansowej oraz podejmowanie kolejnych zleceń. NFG to nowoczesna instytucja finansowa, która stworzyła pierwszy w Polsce faktoring online. Zespół doświadczonych ekspertów z dziedziny finansów pomaga mikroprzedsiębiorcom zadbać o ich płynność finansową. Klienci korzystający z usług NFG zamieniają faktury na gotówkę nawet w 5 minut, bez formalności, 100% on-line, bez wychodzenia z domu czy biura. eFaktoring NFG należy do Kaczmarski Group.

 

Cichy eFaktoring NFG

NFG oferuje swoim klientom cichy faktoring online. Bez konieczności informowania kontrahentów łatwiej o utrzymanie dobrych relacji pomiędzy nimi oraz przedsiębiorcą. W faktoringu cichym pieniądze na konto możesz otrzymać nawet w 5 minut! Jest to możliwe ponieważ faktor nie musi informować kontrahenta o realizacji tzw. cichej cesji wierzytelności. Faktoring cichy pozwala zachować płynność finansową przedsiębiorstwa i budować wizerunek rzetelnego partnera w biznesie. Dzięki temu, że firma nie musi martwić się o zatory płatnicze, może odraczać terminy płatności, aby jej kontrahenci częściej korzystali z jej usług.

 

zobacz, jak eFaktoring NFG wypada na tle innych firm faktoringowych i sprawdź nasz:

Ranking Firm Faktoringowych

I. Faktoring dla małych firm:

🥇 Monevia

5/5

🥈 ING Finansowanie Faktur

4.7/5

🥉 Finea

4.5/5

4. PragmaGO

4.5/5

5. Billecta

4.5/5

6. SMEO

4.5/5

7. Idea Money

4.5/5

II. Faktoring dla firm średniej wielkości:

eFaktor
- Oferta wyróżniona dla firm średniej wielkości

PragmaGO
- Oferta wyróżniona dla firm średniej wielkości

Idea Money
- Oferta wyróżniona dla firm średniej wielkości

Bibby Financial Services

BNP Paribas Faktoring

Faktoria (Nest Bank)

IFIS Finance

➡ Sprawdź również nasz pełny ranking firm faktoringowych

 

Internetowe usługi faktoringowe eFaktoring NFG

Proces wnioskowania odbywa się w 100% on-line. Wystarczy, że klient zarejestruje się w Systemie Obsługi Faktoringu NFG. W następnej kolejności należy złożyć wniosek o przyznanie limitu faktoringowego, a następnie dodawać do finansowania poszczególne faktury z odroczonym terminem płatności. Po przeprowadzeniu szybkiej weryfikacji, pieniądze są wysyłane na konto nawet w ciągu 5 minut. Zamienić na gotówkę można 100% wartości faktury netto lub zdecydować się na częściowe finansowanie. Dla decydujących się na faktoring w NFG prowizja za finansowanie wynosi już od 19,90 złotych za każdy sfinansowany 1000 złotych. To jedna z najniższych stawek na rynku. W miarę trwania współpracy klienci mogą liczyć na podnoszenie limitu faktoringowego. Bezpośrednio po rejestracji wynosi on nawet 100 000 zł, w trakcie trwania współpracy może wzrosnąć do 250 000 zł. eFaktoring to efektywne rozwiązanie, nie wymagające od przedsiębiorcy angażowania czasu i energii. Ograniczone do minimum formalności załatwia się bez wychodzenia z domu czy biura.

 

eFaktoring NFG oczami przedsiębiorcy

Firma faktoringowa NFG współpracuje z podmiotami z różnych branż. Bez względu na profil działalności przedsiębiorcy doceniają faktoring od NFG, ponieważ dedykowany jest najmniejszym podmiotom – jednoosobowym działalnościom gospodarczym. Możliwość wcześniejszego i do tego bezproblemowego uzyskania środków pozwala między innymi rozpocząć nowe zlecenie, opłacić należności względem dostawców bądź instytucji państwowych. Mikrofaktoring z cesją cichą nie wymaga informowania własnych klientów o skorzystaniu z dodatkowego finansowania. Bywa natomiast decydujący w przetrwaniu firmy na bardzo konkurencyjnym rynku. Kontrahenci często pytają o termin płatności, gotowość jego wydłużenia może decydować o otrzymaniu zlecenia. Dzięki usługom faktoringowym przedsiębiorca ma szansę zaproponować takie warunki.

Wybierając NFG i świadczony przez tę firmę faktoring koszty ponosi się na podstawie miesięcznej prowizji za dostępność limitu faktoringowego i prowizji za finansowanie faktury. Przedsiębiorca decyduje który typ finansowania wybrać – faktoring cichy, jawny, jawny ekspres lub zaliczkowy. eFaktoring NFG stawia sobie za cel przejrzyste warunki funkcjonowania. Usługi firmy przekonały do siebie już ponad 4 tys. klientów, finansując ich faktury na kwotę prawie 600 000 000 zł.