eFaktoring NFG

Najlepsze oferty finansowe dla Twojej firmy

Faktoring online w wydaniu eFaktoring NFG

Faktoring to nowoczesne narzędzie finansowania, na którym korzystają zwłaszcza mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Uzyskanie środków z faktury jeszcze nie opłaconej przez kontrahenta ułatwia im zachowanie płynności finansowej oraz podejmowanie kolejnych zleceń. NFG to firma, której specjalnością się usługi faktoringowe. Zespół doświadczonych ekspertów z dziedziny finansów współpracuje z przedsiębiorcami. Oferuje bardzo sprawną wypłatę środków, minimum formalności, a także profesjonalne doradztwo w temacie finansowania. eFaktoring NFG należy do Kaczmarski Group.

Cichy eFaktoring NFG

NFG oferuje swoim klientom cichy faktoring online. Bez konieczności informowania kontrahentów łatwiej o utrzymanie dobrych relacji pomiędzy nimi oraz przedsiębiorcą. Tak zwany faktoring cichy pozwala czerpać korzyści w postaci dodatkowego źródła finansowania. Jednocześnie pomaga prowadzącemu działalność gospodarczą zachować profesjonalny wizerunek rynkowy. Małe i średnie firmy faktoring cenią sobie szczególnie, dlatego to do nich NFG kieruje swoją ofertę. Wnioski mogą składać także prowadzący mikroprzedsiębiorstwa. Uwzględniane są faktury wystawione w złotówkach na polskich kontrahentów.

Internetowe usługi faktoringowe

Proces wnioskowania odbywa się wyłącznie przez Internet. Wystarczy, że klient zarejestruje się na portalu prowadzonym przez eFaktoring NFG. W następnej kolejności należy wysłać fakturę. Po przeprowadzeniu weryfikacji, pieniądze są wysyłane nawet w ciągu 15 minut. Gotówka za faktury obejmuje 100% wartości netto z faktury. Dla decydujących się na faktoring cena wynosi od 29,90 złotych za każdy sfinansowany 1000 złotych. W miarę trwania współpracy klienci mogą liczyć na podnoszenie limitu faktoringowego. Bezpośrednio po rejestracji wynosi on do 25 000 złotych, stali faktoranci wysyłają faktury opiewające nawet na 100 000 złotych łącznie. Faktoring przez Internet to efektywne rozwiązanie, nie wymagające od przedsiębiorcy angażowania czasu i energii. Ograniczone do minimum formalności załatwia się bez wychodzenia z domu czy biura.

Faktoring oczami przedsiębiorcy

Firma faktoringowa NFG współpracuje z podmiotami z różnych branż. Bez względu na profil działalności przedsiębiorcy doceniają faktoring dla małych firm. Możliwość wcześniejszego i do tego bezproblemowego uzyskania środków pozwala między innymi rozpocząć nowe zlecenie, opłacić należności względem dostawców bądź instytucji państwowych. Mikrofaktoring nie wymaga informowania własnych klientów o skorzystaniu z dodatkowego finansowania. Bywa natomiast decydujący w przetrwaniu firmy na bardzo konkurencyjnym rynku. Kontrahenci często pytają o termin płatności, gotowość jego wydłużenia może decydować o otrzymaniu zlecenia. Dzięki usługom faktoringowym przedsiębiorca ma szansę zaproponować takie warunki.

Wybierając NFG i świadczony przez nią faktoring koszty ponosi się na podstawie miesięcznej prowizji za korzystanie z usługi lub prowizji za finansowanie faktury. Przedsiębiorca decyduje o szczegółach, jak działa faktoring, z którego korzysta jego firma. eFaktoring NFG stawia sobie za cel przejrzyste warunki funkcjonowania. Usługi firmy przekonały do siebie już ponad 3 tys. klientów.

Zobacz, jak eFaktoring NFG wypada na tle innych firm faktoringowych w naszym

rankingu firm faktoringowych